Kultūras notikumi

Sievietēm veltīts vakars

 Sieviešu dienas vakarā 8.martā jaunajā Priekules Kultūras nama izstāžu zālē tika atklāta aizputnieka Ģirta Brumsona personālizstāde. Mākslinieks pasākuma apmeklētājas iepazīstināja ar savām gleznām, lasīja paša sacerētu dzeju un cienāja ar vīnu.

Ģirts Priekulē nebija ieradies viens, bet gan kopā ar saviem Aizputes draugiem mūziķiem, kuri vakara gaitā izpildīja pazīstamas un skanīgas dziesmas. Mākslinieks izstādes atklāšanas pasākumā atklāja, ka viņš glezno savam priekam, bet citreiz ir jāizpilda arī kāds pasūtījuma darbs. Kā jau māksliniekam arī Ģirtam ir nepieciešama sava mūza un tās ir sievietes. To var redzēt arī viņa darbos, jo gleznās ir redzamas daudz glītu meiteņu. Viņa vaļasprieks ir ne tikai glezniecība, bet arī tēlniecība un dārzkopība un pie savas mājas Aizputē viņš ir izveidojis mākslas parku. 

Jauno mākslinieku televīzijas skatītāji iepazinuši  šovā “Saimnieks meklē sievu” un, kā pats atzina, tādējādi guvis lielu atpazīstamību, pēc šova tūristi dodas apskatīt viņa izveidoto parku.

Pasākuma apmeklētājas stāstīja, ka ar mākslinieku pavadītā vakarstunda bijusi interesanta un emocijām bagāta.

Inga Dārzniece

FOTO

Atpakaļ