Sabiedrība

Velosipēdiem jauna māja!

Velosipēdiem jauna māja!

Šovasar liela rosība teritorijā pie Priekules vidusskolas. Noslēgumam tuvojas ieejas portāla un trepju atjaunošana. Šo būvdarbu ietvaros tiek atjaunots vēsturiskais balkons ar trepēm uz parku, kā arī tiks labiekārtots laukums ap balkonu un skolas ēkai izbūvēs jaunu lietus ūdens kanalizāciju. Savukārt būvdarbu sākumposmā ir skolas ēkas fasādes vienkāršotā atjaunošana, kura ietver arī pagrabstāva hidroizolācijas veikšanu. Arī tuvējā skolas teritorijā- tautā sauktajā skolas parkā, pašu spēkiem tiek veikti parka labiekārtošanas darbi, lai uzlabotu rekreācijas iespējas tajā. Ar septembri skolā ir atgriezušies arī izglītojamie. Varētu teikt, ka šobrīd šī ir pati dzīvākā un rosīgākā vieta pilsētā. Notiek daudzi un dažādi procesi, kuriem 2.septembrī pievienojās, kas īstenībā ilgi gaidīts un cerēts.

Kā jau rakstījām informatīvā izdevuma augusta numurā, pašvaldība realizē Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atklāta projektu iesniegumu konkursa projektu “Velo statīva ar jumtiņu iegāde- jaunās paaudzes velo kultūras uzlabošanai”, Nr.20-02-AL13-A019.2203-000009. Tajā paredzēts iegādāties velo statīvu ar jumtiņu 30 velosipēdu novietošanai un videokameru velo statīva novērošanai.

Foto galeriju SKATĪT ŠEIT

2.septembra rīts ausa patīkamās gaidās, jo tieši šajā dienā piegādāja un uzstādīja velo statīvu. Darbs pie velo statīva uzstādīšanas ilga visas dienas garumā un tikai vēlā novakarē SIA “Nometala.lv” darbinieki pabeidza tā uzstādīšanu. Velo statīvs ir vairāk kā 20 m garš ar iespēju tajā ievietot 30 velosipēdus, kurus no nokrišņiem pasargās jumtiņš. Savukārt drošību nodrošinās videonovērošanas kamera, kura paredzams sāks darboties jau šomēnes. Apsekojot Aizputes ielas 1 teritoriju 3.septembra rītā varējām redzēt, kā jaunais velo statīvs pamazām pildās ar velosipēdiem un droši varam teikt, ka ir iespējams izmainīt paradumus radot atbilstošus apstākļus.

            Projekta kopējās izmaksas EUR 5 120,02  ar PVN no kurām EUR 3 328,01 ir Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalsts. Līdzfinansējumu nodrošina Priekules novada pašvaldība. Aicinām savās ikdienas gaitās doties ar velosipēdu un izmantot jaunradītās iespējas saudzīgi, atbildīgi un ar prieku!

03.09.2020.

 

Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja

Una Ržepicka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atpakaļ