Sabiedrība

Priekulē noticis seminārs - Nevalstisko organizāciju darbības nodrošināšanas pamatjautājumi

2014. gada 21. martā PRIEKULĒ notika bezmaksas informatīvi - izglītojošs seminārs

"Nevalstisko organizāciju (NVO) darbības nodrošināšanas pamatjautājumi

(juridiskie jautājumi, lietvedība, grāmatvedība un sabiedrisko attiecību veidošana)"

Pasākumu rīkoja: Priekules novada pašvaldība (www.priekulesnovads.lv), biedrība "Kurzemes NVO atbalsta centrs" (www.kurzemesnvo.lv)  un SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (www.llkc.lv) Priekules novada lauku attīstības konsultants.

Seminārā ietvertie jautājumi un izdales materiāli:

@ NVO darbību ietekmējošie juridiskie jautājumi.

Lektore: Inguna Pekmane, biedrības "Kurzemes NVO atbalsta centrs" aktivitāšu koordinatore, juriste.

Tālrunis 29377016, e-pasts: inguna@kurzemesnvo.lv

@ NVO lietvedības pamatprincipi.

Lektore: Inga Znotiņa, biedrības "Kurzemes NVO atbalsta centrs" lietvede.

Tālrunis 26453683, e-pasts: inga@kurzemesnvo.lv

@ Aktuālas izmaiņas nodokļos un nodevās, NVO grāmatvedības vienkāršā ierakstu sistēma, gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana.

Lektore: Estella Gulbe, grāmatvedības pakalpojumu individuālais komersants.

Piedāvā: Vispārīgus grāmatvedības pakalpojumus un individuālas konsultācijas, t.sk., gada pārskatu un ienākumu deklarāciju sastādīšanā u.c. jautājumos.

Tālrunis: 27541372, e-pasts: estella.gulbe@gmail.com

@ Sabiedriskās attiecības un organizācijas pasniegšanas māksla (preses relīzes, prezentācijas, mājas lapas un sociālo tīklu izmantošana).

Lektore: Inese Siliņa, biedrības "Kurzemes NVO atbalsta centrs" aktivitāšu koordinatore, sabiedrisko attiecību un reklāmas speciālists.

Talrunis: 29811722, e-pasts: inese@kurzemesnvo.lv

NODERĪGA INFORMĀCIJA:

@ "Kurzemes NVO atbalsta centrs" (tālrunis 29811722, e-pasts: info@kurzemesnvo.lv, www.kurzemesnvo.lv) piedāvā:

• Klātienes un izbraukuma bezmaksas apmācības NVO visā Kurzemē. Izbraukuma mācību semināros dodamies, ja ir vismaz 8 cilvēku grupa.Sadarbībā ar vieslektoriem, organizējam arī mācības par citām tēmām. Mācības ir gan bezmaksas, gan maksas. Mācību semināru tēmas skatīt šeit >>
  • NVO konsultācijas. Par šo un citām centra piedāvātajām iespējām, lasiet mājas lapā - www.kurzemesnvo.lv.

Ja ir aktuāli jautājumi NVO jomā, sazinieties ar Priekules novada pašvaldības komisijas sadarbībai ar nevalstiskajām organizācijām sekretāri Līgu Svaru, rakstot uz e-pastu: leega@inbox.lv vai zvanot pa tālrini 26171833.