Sabiedrība

Biedrība „Kanu Atvars” aicina svinēt kopā

 Ķekavas pagastā no 4. līdz 6. aprīlim notika pirmās Baltijas valstīs oficiālās starptautiskās sacensības pajūgu braukšanā, kurās, sekmīgi finišējot, sportisti varēja iegūt pirmā līmeņa kvalifikāciju, kas nepieciešama, lai turpmāk varētu piedalīties augstāka ranga starptautiskās sacensībās Eiropā.

Diemžēl, mūsu komandas sportisti šajās sacensībās nepiedalījās, jo hroniskais inventāra un transporta trūkuma jautājums nevar tikt bezgalīgi risināts uz entuziasma rēķina. Šāda līmeņa sacensībās nepieciešams atbilstoši kvalitatīvs un piemērots inventārs. Protams, žēl ieguldītā darba – četru gadu laikā sagatavoti vairāk kā desmit sporta zirgi un poniji, tāpat arī jaunie braucēji, kuri būtu gatavi startēt… Ja kādam ir idejas, kā arī turpmāk nepalikt skatītājos, lūdzu, dalīties ar mums „Kanu Atvars” entuziastiem.

Bet mēs tikmēr kopjam savu apkārtni, būvējam jaunus šķēršļus un trenējam zirgus, jo septembrī notiks LJF kauss pašu mājās. 10. maijā organizēsim izbraukuma sacensības Tērvetē.

Joprojām mēģinām LEADER programmas vadītājus „Liepājas rajona partnerībā” pārliecināt par inventāra nepieciešamību pajūgu braukšanas sporta veida attīstībai Kurzemes reģionā.

Papildus organizējam arī nelielus projektiņus, lai iesaistītu iedzīvotāju dažādās aktivitātēs un 21. aprīlī „Stiebriņos” prezentēsim „Otrās Elpas” atbalstītu projektu „Šūpojies augstu ne tikai Lieldienās”.

Aicinām piedalīties visas Priekules novada daudzbērnu ģimenes. Varēsiet izvizināties ar zirgiem un ponijiem, kā arī novērtēt jaunās šūpoles pie reitterapijas taciņas „Paplakas stacijā” un atpūtas vietā „Ugunskurs”.

Uz tikšanos 21. aprīlī!

Dzintra Blūma, „Kanu Atvars” 

Atpakaļ