Sabiedrība
Dāvina prieku bērniem

2018. gada 1. jūnijā biedrība “Kalētu vietējās iniciatīvas grupa” realizēja Priekules novada pašvaldības atbalstīto projektu. Startējām pašvaldības projektu konkursa sadaļā “Bērnu un jauniešu aktivitātes Priekules novadā” ar projektu “Bērnu prieks - dāvana Latvijai”.

Sagaidot Latvijas 100 gadu jubileju, centāmies radīt īpašus svētkus kalētnieku ģimenēm ar bērniem. Pasākuma kulminācija bija “Putu ballīte”, kuru vadīja I.U. “DJ GUNČS”. Pirātmeitenes uzmundrinājumiem un jautrai mūzikai skanot, pasākuma viesi pazuda putu mākoņos.


Gan bērni, gan viņu vecāki varēja piedalīties biedrības rīkotajās radošajās darbīcās. Tika gatavotas vasarīgi krāsainas somas ar tautisko rakstu apdruku, apgleznotas Latvijas karšu kontūras, gatavoti ziedi fotorāmim. Visiem bija iespēja fotografēties improvizētā fotostūrītī. Drosmīgākie izmantoja iespēju vizināties ar motorlaivu Brūža dīķī. Un kas gan būtu svētki bērniem bez cukurvates, popkorniem un loterijas!


Liels paldies par finansiālo atbalsu Priekules novada pašvaldībai un ZS “Ruģi”! Paldies Kalētu pagasta pārvaldes darbiniekiem pasākuma sagatavošanā! Lai siltas saules un piedzīvojumiem bagāta vasara!

 

Biedrības “Kalētu VIG” vārdā

Arta Troika, Svetlana Zaše-Zasa, Elita Jaunzeme 

Pasākumu kalendārs