Sabiedrība
Durvis ver “Rokdarbnīca”

 

Pirms Līgo svētkiem, 21.jūnijā, Priekulē, Galvenā ielā 8 notika “Rokdarbnīcas” atklāšanas svētki, kurā omulīgi iekārtojušies biedrības “Saspraude” dalībnieki. “Saspraudes” pārstāve Zenta Svara pastāstīja, ka jau ilgu laiku biedrība loloja ideju par savu telpu, vietu, kur darboties, veidot izstādes, izvietot savus darbiņus un parādīt tos citiem. Veiksmīgi telpas tika atrastas, kopīgiem spēkiem izremontētas un iekārtotas. 

Atklāšanas dienā apmeklētājiem līdzi bija jāņem pļavu ziedi un kļavu lapas, lai kopīgi gatavotu cepures no dabas materiāliem. Ciemos bija ieradusies pasniedzēja no Jelgavas, kura mācīja veidot kļavu lapu cepures.

Ikdienā “Rokdarbnīcas” telpās var sastapt ilggadējo biedrības dalībnieci Ilgu Gūžu, bet piektdienās notiek radošās nodarbības. Tajās kopā sanāk ne tikai “Saspraudes” dalībnieki, bet arī citi aktīvi cilvēki. Tā ir lieliska iespēja kopā apgūt, iemācīties ko jaunu un veidot skaistas lietas. Pirmajās nodarbībās dalībnieki apgleznoja burciņas un apguva jaunus paņēmienus Fimo izmantošanā. Fimo ir polimērmāls - līdzīgs plastilīnam, tikai noslēgumā vajadzīga termoapstrāde un to var izmantot daudzos interesantos veidos, šoreiz tika gatavotas rotaslietas. Nodarbības vada paši biedrības dalībnieki, kā arī tiek piesaistīti mākslinieki no tuvākās un tālākas apkārtnes.

Zenta aicina visus, kuriem ir vēlme un darbošanās prieks vai interese nolūkot kādu dāvaniņu, iegriezties “Rokdarbnīcā”. Informāciju par nodarbībām var izlasīt Priekules novada mājas lapā, vai interesēties pa tālruni 26801575.

Inga Dārzniece

FOTO

Pasākumu kalendārs
Aprīlis, 2020
POTCPkSSv
12345
6789101112
131415161719
2021222326
27282930