Sabiedrība

Izveidos terapeitiskās vingrošanas laukumu Purmsātos

 Ar šī gada 1.jūliju biedrība "RUMULA" uzsāk projekta " Veselībai un dzīvotpriekam" īstenošanu ar Ināras un Borisa TETEREVU fonda atbalstu.

Projekta ietvaros tiks izveidots terapeitiskās vingrošanas laukums Purmsātu muižas parkā.

Realizējot projektu " Veselībai un dzīvotpriekam" tiks nodrošināta iespēja uzlabot visu paaudžu Purmsātu iedzīvotāju veselību, radīta vieta saturīgai brīvā laika pavadīšanai, paaudžu sadarbībai. Bērniem un jauniešiem būs iespēja kompensēt fiziskās attīstības traucējumus, attīstīt līdzsvara sajūtu, nostiprināt stāju.

 

Sava projekta ieceru realizēšanai izvēlējāmies Fixman Lappset iekārtas.Šo iekārtu galvenās priekšrocības ir kvalitāte, augstvērtīgi un izturīgi izejmateriāli, drošība, mūsdienīgs dizains un rotaļas vērtība, kas nozīmē daudzveidīgas, plaši izmantojamas iekārtas pilnvērtīgai bērna attīstībai, arī viņu vecāku un vecvecāku labsajūtai un dzīvotpriekam.Lappset bērnu rotaļu laukumi ir izgatavoti balstoties uz zinātniskiem pētījumiem, kuros izzinātas bērna kustības un to attīstība. Lappset veidotie laukumi ir konstruēti tā, lai jebkurš cilvēks vingrošanas laikā pilnveidotu četrus būtiskākos attīstības faktorus - līdzsvaru, spēku, telpas izjūtu un ritma izjūtu.

Atpakaļ