Sabiedrība

Kalētos aizvadīts ikgadējais „Briedēns”

 5.septembra pēcpusdienā Kalētu „Priedienā” notika gadskārtējais aktīvās atpūtas pasākums „Briedēns 2014”, kuru organizēja biedrība „Kalētu vietējās iniciatīvas grupa” Teterevu fonda projekta „Mēs- Kalētu izaugsmei!” ietvaros, sadarbībā ar Kalētu  pagasta pārvaldi, novada pašvaldību un Kalētu pamatskolu.

Šogad pasākumā piedalījās tikai Kalētu pamatskolas skolēni. Notika riteņbraukšanas sacensības ar šķēršļu joslām un kontroles punktiem, kuros dalībnieki varēja demonstrēt savu veiklību, attapību un zināšanas. Komandu dalībniekus ar velosipēdiem nodrošināt līdzēja biedrība „Pārcēlājs” un Inārs Jaunzems.

Sacensībās piedalījās vienpadsmit komandas. Tika vērtēts ne tikai uzrādītais laiks, bet arī dalībnieku noformējums un komandas nosaukums. Pirmo vietu ieguva  komanda „Briedēni”, aiz sevis atstājot „Briežus” un „Mandarīnus”. Titulu „Labākais komandas nosaukums” tika komandai „Krutie Ērmi”, savukārt par labāko noformējumu un saliedētību tika sveikta komanda „Mandarīni”.

Visa pasākuma laikā apmeklētāji varēja arī izpausties radošajās darbnīcās. Šeit, iesaistot dabas materiālus, ar netradicionālām metodēm varēja izveidot interesantas un noderīgas lietas.

Pēc apbalvošanas dalībniekiem bija iespēja stiprināties ar maizītēm un tēju.

Paldies visiem, kas piedalījās un palīdzēja pasākuma tapšanā.

Elita Jaunzeme, biedrības „Kalētu VIG”

 

FOTO 

 

Atpakaļ