Sabiedrība
Pašvaldības projektu konkursa rezultāti

 Turpinot iesākto tradīciju, ir noslēgusies projektu vērtēšana pašvaldības projektu konkursam trīs aktivitātēs “Bērnu un jauniešu aktivitātes Priekules novadā”, “Nevalstisko organizāciju aktivitāšu veicināšana Priekules novadā” un “Kultūras iniciatīvas Priekules novadā”. 2016.gada konkursam kopumā tika saņemti 15 projektu iesniegumi par kopējo summu 19 908 EUR. 14 projektu iesniegumus komisija apstiprināja un vienu noraidīja.

Šogad konkursā tika ieviesti vairāki jauninājumi, to skaitā tika izveidots vienots projektu konkursa nolikums, projektu iesniegumus vairs nevar iesniegt fiziskas personas, kuras nav reģistrējušās kā saimnieciskās darbības veicējas un ierobežots projekta realizēšanas termiņš aktivitātei “Bērnu un jauniešu aktivitātes Priekules novadā”. Projektu iesniegumi tika saņemti no sešām biedrībām, vienas sabiedrības ar ierobežotu atbildību, divām reliģiskām organizācijām un viena saimnieciskās darbības veicēja. Šinī gadā pašvaldības projektu konkursa ietvaros projektus realizēs biedrības “Brīnumpastaliņas”, “Konsonanse”, “Pakavs G”, “Saspraude”, “Priekules veloklubs” un “Kalētu vietējās iniciatīvas grupa”; reliģiskās organizācijas “Priekules Baptistu draudze” un “Tēva nams”; SIA “Baringtons un K” un Monika Kaņevska. Realizējot projektus Priekules novada iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātes, radošajās darbnīcās, noskatīties teātra izrādes un tajās piedalīties, apmeklēt izstādes un apgūt jaunas radošās prasmes, kā arī pastāstīt citiem par saviem talantiem, prasmēm un padalīties ar savu pieredzi.

Projektu ietvaros realizējamās aktivitātes plānotas līdz oktobra vidum, par to norisi organizatori informēs sabiedrību izvietojot afišas un informējot pašvaldības izdevumā “Priekule Novada Ziņas”, kā arī pašvaldības mājas lapā www.priekulesnovads.lv un citur. Aicinu iedzīvotājus izmantot iespēju iesaistīties, piedalīties un baudīt projekta iesniedzēju rīkotos pasākumus un aktivitātes, jo, galvenokārt, tās tiek organizētas Priekules novada iedzīvotājiem.

Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Una Ržepicka

Pasākumu kalendārs
Aprīlis, 2020
POTCPkSSv
12345
6789101112
131415161719
2021222326
27282930