Sabiedrība

Sāksies pašvaldības projektu konkursa aktivitātes

Jau piekto reizi noticis Priekules novada pašvaldības projektu konkurss. Šogad iesniegti astoņi projektu pieteikumi, un visi tika arī apstiprināti. Vislielākais projektu skaits – pieci –apstiprināti virzienā “Bērnu un jauniešu aktivitātes Priekules novadā”. Divi projektu pieteikumi bijuši kategorijā “Nevalstisko organizāciju aktivitāšu veicināšana Priekules novadā”. Viens projekts apstiprināts sadaļā “Kultūras iniciatīvas Priekules novadā”. Tāpat kā 2016. gadā, aktīvākā projektu vadītāja ir Zenta Svara, kura iesniegusi trīs no astoņiem pieteikumiem.

No pieejamā līdzfinansējuma 9000 eiro apmērā piešķirti 6342,42 eiro. Priekules novada pašvaldība aicina iedzīvotājus apmeklēt aktivitātes, kas notiks laika posmā no 2017. gada jūnija līdz septembrim.

Virziens “Kultūras iniciatīvas Priekules novadā”.

* Projekts “Rokdarbnīca rullē”.
Projekta vadītāja: Zenta Svara.
Projekta iesniedzējs: biedrība “Saspraude”.
Aktivitāte: radošās darbnīcas – gleznošanas, floristikas, keramikas, mozaīkas, dekupāžas, stikla apgleznošanas, ādas apstrādes, sietspiedes, laminēšanas un papīra liešanas nodarbības. Noslēgumā paredzēta izstāde, kur būs iespēja novērtēt paveikto.

Virziens “Nevalstisko organizāciju aktivitāšu veicināšana Priekules novadā”.

* Projekts “Cilvēciskos mīnusus Dievs pārvērš plusos”.
Projekta vadītāja: Sarmīte Paulauska.
Projekta iesniedzējs: misija “Tēva nams”.
Aktivitāte: brauciens uz evaņģelizācijas dievkalpojumu “No mīnusa uz plusu” ar Natanu Morisu izstāžu centrā Ķīpsala. “Tēva nama” teritorijas labiekārtošana.

* Projekts “Attīstībai un izaugsmei”.
Projekta vadītāja: Zenta Svara.
Projekta iesniedzējs: biedrība “Saspraude”.
Aktivitāte: biedrības “Saspraude” dalībnieču pieredzes apmaiņas brauciens uz Rotko centru Daugavpilī. Tautas tērpu papildināšana ar pašu rokām šūtiem krekliem.

Virziens “Bērnu un jauniešu aktivitātes Priekules novadā”.

* Projekts “Bērnu laukuma papildināšana Kalnenieku ciemā”.
Projekta vadītāja: Svetlana Marksa.
Projekta iesniedzējs: SIA “CP-23”.
Aktivitāte: Kalnenieku ciema volejbola laukuma pilnveide, galda spēļu iegāde un teritorijas labiekārtošana.

* Projekts “Mācāmies un darām!”
Projekta vadītāja: Zenta Svara.
Projekta iesniedzējs: Priekules baptistu draudze.
Aktivitāte: vasaras Bībeles skola - nometne bērniem.

* Projekts “Tēvi un dēli 2017”.
Projekta vadītāja: Līga Svara.
Projekta iesniedzējs; Priekules baptistu draudze.
Aktivitāte: laivu ekspedīcija “Tēvi un dēli 2017” Lietuvā pa Minijas upi.

* Projekts “Es būšu speciālists!”
Projekta vadītāja: Gita Spiģere.
Projekta iesniedzējs: ZS“Dārznieki”.
Aktivitāte: izglītojoša ekskursija uz Jelgavas novada uzņēmumiem, ar mērķi iepazīstināt skolēnus ar profesiju daudzveidību.

* Projekts “Radošās darbnīcas “Novada dārgumu meklētāji””
Projekta vadītāja: Kristīna Lieģeniece.
Projekta iesniedzējs; biedrība “Baringtons K2”.
Aktivitāte: ar video projekcijas palīdzību bērnus iepazīstināt ar Priekules novada nozīmīgākajām vietām, pēc tam veidojot kādas redzētās ēkas maketu.

Lai noskaidrotu sīkāku informācijas par projektiem, var vērsties pie Priekules novada pašvaldības projektu koordinatora Guntara Jankus (mobilā telefona numurs: 26368221; e-pasts: guntars.jankus@priekulesnovads.lv).

Guntars Jankus, Priekules novada pašvaldības projektu koordinators