Sabiedrība
Vasaras dienas nometne "Brīnumi"

 

Jau septīto gadu Priekules baptistu draudze piedāvāja iespēju bērniem vecumā no pieciem līdz desmit gadiem piedalīties aizraujošā dienas nometnē Vasaras Bībeles skolā, kas šogad notika no 21.līdz 24. jūnijam ar nosaukumu “BRĪNUMI”. Tajā piedalījās 62 bērni, kuri dalījās piecās grupās.

Tie bija svētki četru dienu garumā Priekules baptistu draudzes teritorijā un noslēgumā – dārza svētki kopā ar vecākiem. Šogad daļu nodarbību vadīja draugi no Floridas ASV angļu valodā, ļaujot mums baudīt tik ļoti pārdomātas un interesantas aktivitātes. Katram nodarbību vadītājam bija tulks, bet bija prieks redzēt un dzirdēt kā bērni pielietoja savas  angļu valodas zināšanas, reizē mācot draugiem latviešu valodas vārdus. Katru dienu mūs pārsteidza Brīnumainie rokdarbi, sports, ceļojums Bībelē, leļļu uzvedums, priecīga mūzika, dziesmas un, protams, našķi.

No viesiem, neapšaubāmi, lielākās simpātijas piederēja augumā garākajam amerikānim Ītanam. Bērni varēja uzzināt vairāk par Dievu un Viņa Brīnumu darbiem, viens par otru, paši par sevi, kā arī par brīnišķīgo pasauli sev apkārt.

Paldies draugiem no Floridas baptistu draudzes, mūsu Priekules baptistu draudzes komandai un Priekules novada pašvaldībai par atbalstu.

Bildes no VBS varat meklēt Priekules baptistu draudzes mājas lapā www.pbd.lv

Bilžu galerija

 

Pasākumu kalendārs
Aprīlis, 2020
POTCPkSSv
12345
6789101112
131415161719
2021222326
27282930