Sports

2019.gada sezona ir noslēgusies

2019.gada sezona ir noslēgusies

No 11. – 13.oktobrim Sporta biedrības  „Kanu Atvars” braucēji  piedalījās savās šīs sezonas pēdējās sacensībās kas notika Igaunijā. Divu disciplīnu -  manēžas braukšanas un konusu braukšanas sacensībās 1.vieta Dzintrai Blūmai, ar jauno divjūgu Gabriels un Goldboy. 5.vieta Laimai Hamitovai ar zirgu Goldboy. Trīs disciplīnu sacensībās 2.vieta Loretai Aleksejevai ar zirgu Cēzars . Kombinētajā maratonā 5.vieta Dzintrai Blūmai ar zirgu Gabriels un 9.vieta Sintijai Varnauskai ar zirgu Goldboy.  

No 19. – 21.oktobrim Rīgā LJF Nacionālajā sporta bāzē Kleistos norisinājās otrais šajā gadā FEI Solideritate programmas projekta ietvaros organizētais seminārs pajūgu braucējiem . Šoreiz semināru vadija pieredzējušais Francijas braucējs  un FEI eksperts Benjamin Aillaud . „Kanu Atvaru” pārstāvēja Dzintra Blūma un Renāte Spirģe. Renāte seminārā piedalijās kā demo braucēja ar savu poniju Brencis, tādēļ lūdzām Renāti padalīties par savu gūto pieredzi.   „Projekta vadītājs ar savu frančiem raksturīgo šarmu  jau no pirmām minūtēm atbruņoja un ienesa semināra telpā patīkamu atmosfēru, arī viņa ietekmē uz zirgiem tas bija manāms. Lektors lika mums paskatīties uz zirgiem  un mūsu mijiederbību ar tiem no cita skata punkta, kas ļāva vēl vairāk iemīlēt zirgu un to darbu ko darām. Sacensības ir tikai paškontroles atskaites punkts uz padarīto. Viņa sadarbības un pateicības pozīcija pret zirgu ir daudz ietekmīgāka un labāka kā pretvaras pozīcija. Šī tēma attiecas arī uz daudzām citām mūs dzīves jomām kā  bērnu audzināšanu un priekšnieka attiecībām pret saviem padotajiem. Seminārs bija vērtīgs, un priecājos ka man bija tā iespēja teoriju pārvērst praksē uzreiz”.

Līdz ar šo pasākumu pajūgu braukšanas sezona ir noslēgusies, gaidam rezultātus LJF gada nominācijām  un sākam gatavoties nākošai sezonai.

„Kanu Atvars” valde 

Foto Aira Rēvele

 

 

 

Atpakaļ