Sports

“Brieži” kļūst par novada čempioniem telpu futbolā

18. martā ar pēdējām spēlēm noslēdzās Priekules novada čempionāts telpu futbolā. Par čempioniem kļuva komanda “Brieži” ar 28 punktiem, otrie palika “Divas pudelītes” ar 27 punktiem, bet trešie bija “Vaiņode”, kas ieguva 26 punktus. Kopā turnīrā piedalījās 7 komandas.

REZULTĀTI

“Gramzda” – “Buki” 0:9 (0:4)

Vārti: M. Puters 4, D. Puters  3, U. Segliņš 2.

“Gramzda” bija ieradusies tika 4 spēlētāju sastāvā un visu spēli spēlēja mazākumā un likumsakarīgi pārliecinoši zaudēja ar 0:9.

“Divas pudelītes” – “Vaiņode” 2:2 (1:2)

Vārti: A. Vasars, A. Stauga - M. Megnis, L. Roze.

Ļoti spraiga spēle, kur komandas pārmaiņus izvirzījās vadībā. Pirmie vārtus guva “Divu pudelīšu” spēlētāji, kad precīzs bija Agris Vasars. Vēlāk divus vārtus puslaika beigās guva “Vaiņode” un izvirzījās vadībā. Otrajā puslaikā komandas apmainījās vairākiem bīstamiem momentiem. Vienā no tiem Ģirts Jansons norībināja “Divu pudelīšu” vārtu konstrukciju. 50 sekundes līdz beigām neizšķirtu izrāva Arturs Stauga, izmantojot teicamu piespēli pāri visam laukumam. Rezultāts – kaujiniecisks neizšķirts 2:2.

“Brieži”- “Buki” 3:1 (2:0)

Vārti: K. Brīvkalns 2, D. Plūme - E. Pudžmis

Pirmajā puslaikā mazs pārsvars piederēja Briežiem, kas to arī izmantoja un izvirzījās vadībā ar 2:0. Otro puslaiku labāk iesāka “Buki” un samazināja rezultātu līdz minimumam. Līdzīgā spēlē svarīgi bija, kurš gūs nākamos vārtos, 25. minūtē  Kaspars Brīvkalns guva vārtus un nodrošināja uzvaru ar 3:1.

“Priekules vidusskola” – “Vaiņode” 3:5 (2:3)

Vārti: D. Spēks, R. Pāvils, M. Dzintars - E. Linarts 2, A. Blumbergs, M. Megnis, R. Haļuta.

Jaunība pret pieredzi. Jaunie vidusskolēni atkal ļoti azartiski spēlēja un cīnījās par katru bumbu. 8 vārtu mačā labāki un meistarīgāki bija “Vaiņode”. Kaut epizodiski vidusskolēniem tomēr izdevās  iespiest pretinieku viņu zonā.

“Brieži”- “Divas pudelītes” 2:2 (1:1)

Vārti: J. Tomass 2 - A. Stauga, A. Vašķis.

Turnīra izšķirošā spēle. “Briežiem” pietika ar neizšķirtu, bet “Divām pudelītēm” derēja tikai uzvara, lai kļūtu par čempionu. Spēli teicami iesāka “Divas pudelītes”, kad tās līderis Arturs Stauga jau 2. minūtē izvirzīja komandu vadībā. Tālāk turpinājās abpusēji līdzīga spēle. 20 sekundes līdz puslaika beigām “Brieži” noķēra “Divas pudelītes” pretuzbrukumā un Jānis Tomass izlīdzināja rezultātu. Otrais puslaiks sākās ar “Divu pudelīšu” pārsvaru, kas metās uzbrukumā un savu panāca. Arturs Vašķis izvirzīja atkal komandu vadībā 2:1. Laiks strauji tuvojās beigām, un “Divas pudelītes” neizmantoja divas teicamas iespējas dubultot pārsvaru. Tas maksāja ļoti dārgi, jo pēc sitiena pa vārtiem pirmais pie atlecošās bumbas bija Jānis Tomass,  izlīdzinot rezultātu 2:2. Atlika spēlēt 90 sekundes un “Divas pudelītes” metās uz priekšu, bet rezultāts nemainījās –  2:2. Par čempioniem kļuva komanda “Brieži”.