Sports

FK Bandava/Priekule gūst uzvaru Ventspilī

7.janvārī FK Bandava/Priekule spēlēja pret Ventspils augstskolu Ventspilī. Spēle iesākās visai mierīgi un komandas centās lēnām iespēlēties. Rezultātu pirmā puslaika otrajā pusē ar neatvairāmu sitienu atklāja mājinieki. Drīz pēc tam priekulnieku kapteinis Arnis Kvietkausks pēc stūra sitiena rezultātu izlīdzināja. Puslaika pēdējās divās minūtēs Priekules komanda guva vēl divus vārtus, kad pēc Raimonda Sāmieša un Dāvja Plūmes sitieniem ieguvām rezultātu 3:1. Otrā puslaika sākumā Raimonds Sāmietis guva savus otros vārtus, tad mājinieki sāka ofensīvu un divus vārtus atguva. Pēdējās desmit minūtes iesākās ar priekulnieku pārsvaru un rezultātu 4:3. Spēles turpinājumā komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem. Mājinieki divas minūtes līdz spēles beigām nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju, tomēr spēles noslēgumā veiksmīgi mūsu vārtus sargāja vārtsargs Toms Vīksna un aizsardzības spēlētāji, trīs reizes pārķerot bumbu un raidot to pretinieku vārtos.

Spēles noslēguma rezultāts:

Ventspils augstskola - FK Bandava/Priekule 5:9

Vārtu guvēji:   Raimonds Sāmietis - 4, Arnis Kvietkausks - 2, Dāvis Plūme - 2, Helvijs Bernāts - 1.