Sports

FK Bandava/Priekule kļūst par čempioniem Kurzemes telpu futbola līgā

7.martā komanda FK Bandava/Priekule aizvadīja savu pēdējo un izšķirošo spēli Kurzemes telpu futbola līgā, kurā izbraukumā tikās ar FK Laidze/Talsi komandu. Abas komandas turnīra tabulā atradās viena otrai blakus.

Priekules komandai šajā mačā derēja arī zaudējums, lai kļūtu par čempioniem, bet nedrīkstēja zaudēt ar piecu vārtu starpību. Komandai bija 16 punkti, bet Laidzei - 13. Pirmā savstarpējā spēle noslēdzās ar rezultātu 9:5 priekulnieku labā.

Mājinieki spēli iesāka ļoti enerģiski un aktīvi. Tas nesa arī augļus un talsenieki izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0, bet pirmā puslaika otrajā daļā spēle izlīdzinājās un pēc diviem Nila Sitenkova vārta guvumiem.

Otrais puslaiks iesākās visai mierīgi un likās, ka mačs tā arī noslēgsies, bet spēles 30.minūtē talsenieki guva trīs vārtus un radīja pavērsienu. Drīz pēc tam mājinieki guva arī sestos vārtus un rezultāts kļuva 6:2 Talsu labā. Situācija kļuva ļoti sarežģīta. Mājinieki pilnībā pārņēma iniciatīvu un pie rezultāta 6:2 izgāja viens pret vienu, bet glāba mūsu vārtsargs Emīls Rubezis. Komanda pēc šī nosargātā vārtu guvuma saņēmās un pretuzbrukumā vārtus guva N.Sitenkovs. Uzreiz nākamajā uzbrukumā vārtus guva Jānis Krautmanis, izmantojot rupju pretinieku kļūdu. Tādējādi situācija kļuva daudz pateicīgāka 6:4. Pretinieki nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju, bet rezultātu tas nenesa, gluži otrādi, piektos vārtus ar 10 metru soda sitienu guva Raimonds Sāmietis, drīz pēc tam sestos vārtus N.Sitenkovs, izejot viens pret vienu ar vārtsargu. Uz tablo jau neizšķirts - 6:6. Tā spēle arī noslēdzās un priekulnieki pirmo reizi kļuva par Kurzemes čempioniem telpu futbolā. Jāatzīmē, ka priekulnieku komandas uzbrukuma līderis N.Sitenkovs turnīrā kopumā guva 24 vārtus, kļūstot par rezultatīvāko turnīra spēlētāju.

FK Laidze/Talsi  -  FK Bandava/Priekule   6:6  (2:2)

Vārti:  Nils Sitenkovs 4, Jānis Krautmanis un Raimonds Sāmietis.

Sastāvs: #1 Emīls Rubezis (vārtsargs), #21 Raimonds Sāmietis (kapteinis), #18 Didzis Puters, #17 Kārlis Tiškus, #6 Ģirts Džeriņš, #22 Jānis Krautmanis, #19 Nils Sitenkovs.

FK Bandava/ Priekule sastāvs visa turnīra garumā:

Emīls Rubezis (vārtsargs)

Edgars Štubis (vārtsargs)

Toms Vīksna (vārtsargs)

Nils Sitenkovs                          24 vārti  (turnīra rezultatīvākais spēlētājs)