Sports

Jaunieši sacenšas vieglatlētikā


Kalētu, Virgas un Krotes sportisti 1. decembrī devās uz Kuldīgu, kur notika Kuldīgas novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā  U-12 grupai. Startēja 2008. un 2007. gadā dzimušie zēni un meitenes.

Daudziem sportistiem šīs bija pirmās sacensības un pirmie iespaidi. Daudzi bija priecīgi, ka var pamēģināt skriet un sportot šādā manēžā – mazajiem sportistiem tas bija emocionāls gandarījums. Ancei Teterei no Kalētiem izdevās atvest medaļu – viņa izcīnīja 3. vietu pildbumbas mešanā ar rezultātu 8,48 metri.

Kalētu un Krotes sportisti 2. decembrī devās uz Ventspili, kur notika sporta skolas “Spars” atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 grupai. Piedalījās 2005. un 2006. gadā dzimušie zēni un meitenes. Šoreiz sacensībās bija daudz dalībnieku. Viss izšķīrās centimetros un sekundes simtdaļās. 

Jānis Roberts Matevičs un Kārlis Antonio Dobelis līdz pēdējam brīdim cerēja, ka tiks finālā, bet vienam pietrūka vienas simtdaļas, bet otram – 21 simtdaļas. Tā Kārlis palika 5. vietā un Jānis 7. vietā 60 metru distancē. Savukārt 150 metru skrējienā viņi apmainījās vietām. Renārs Eglītis no Krotes 60 metru distancē izcīnīja 3. vietu (rezultāts – 8,79 sekundes). Agate Kadaģe  izcīnīja 2. vietu  pildbumbas mešanā ar rezultātu 12,24 metri.

Treneris Ģirts Ločmelis

 

 

 

 
 

Atpakaļ