Sports

Kalētnieki startē sacensībās Čehijā

 

 

Priekules novada sportisti no Kalētiem no 10. līdz 14. septembrim piedalījās “European kids athletics games” sacensībās Čehijā. Pilsētā Brno startēja Ričards Daniels Tomass un Daniels Grīnbergs, kopā ar jaunajiem sportistiem bija arī viņu treneris Ģirts Ločmelis.

Iespēja startēt Čehijā radās sadarbībā ar Latvijas šķēpa mešanas klubu, no kā tika saņemts piedāvājums sportistiem un trenerim doties uz šīm sacensībām. Kopumā uz sacensībām Čehijā bija ieradušies vairāk nekā 1400 sportisti no piecpadsmit valstīm: Latvijas, Igaunijas, Čehijas, Slovākijas, Slovēnijas, Austrijas, Vācijas, Ungārijas, Ukrainas, Maltas, Spānijas, Bulgārijas, Itālijas, Krievijas, Moldovas. 

Danielam un Ričardam šī bija lieliska iespēja piedalīties līdz šim augstākā līmeņa kvalitatīvās sacensībās ļoti labā stadionā. Jauniešiem tas bija pārbaudījums arī psiholoģiskā un emocionālā ziņā. Kalētu jaunajiem sportistiem sacensībās bija augsti sasniegumi.
 

Ričardam Danielam Tomasam 7. vieta šķēpa mešanā (40,07 metri)
 un izcils rezultāts lodes grūšanā – personīgais rekords 11,68 metri, kas rezultātā deva augsto 4. vietu. Danielam Grīnbergam ar personīgo rekordu 60,04 metri 10. vieta bumbiņas mešanā.
Rezumējot var teikt, ka aizvadīts ļoti labs emociju pilns brauciens, kas devis jaunu pieredzi.

 

 

Treneris Ģirts Ločmelis 

Atpakaļ