Sports

Kalētnieks izcīna 2. vietu lodes grūšanā

Kārlis Piziks 2. vietā lodes grūšanā.

1
1. februārī seši Kalētu un Krotes sportisti devās uz Latvijas ziemas čempionātu vieglatlētikā U-14 grupai, kas notika Rīgā. Sacensībās startēja Kārlis Piziks, Kārlis Antonio Dobelis, Ulvis Grenovskis, Agate Kadaģe  no Kalētiem un Renārs Eglītis, Raivijs Strēlis no Krotes.

Pirmā uz starta izgāja Agate Kadaģe lodes grūšanā. Agate izcīnīja augsto 8. vietu Latvijas čempionātā U-14 grupā. Vēlāk 1000 metru skrējienā Ulvis Grenovskis ierindojās 18. vietā.

Tad cīņā devās lodes grūdēji Kārlis Piziks un Raivijs Strēlis. Raivijs ieguva 10. vietu, finālam nekvalificējoties.
Kārlis Piziks uzrādīja personīgo rekordu – 11,05 metri, iekļūstot finālā kā līderis. Finālā Kārlis uzrādīja vēl labāku rezultātu un jauns rekords – 11,17 metri. Taču sportists no Gulbenes novada izrādījās spēcīgāks savā pēdējā mēģinājumā, sasniedzot rezultātu 11,59 metri. Līdz ar to Kārlis Piziks lodes grūšanā izcīnīja augsto 2. vietu.

Renārs Eglītis 300 metru skrējienā ierindojās 20. vietā. Diemžēl Kārlis Antonio Dobelis un Jānis Roberts Matevičs veselības dēļ uz starta nevarēja iziet. Paldies sportistiem par ieguldīto darbu!