Sports

Kalētu sportistiem medaļas Kuldīgā

4. decembrī notika Kuldīgas atklātās sacensības U-12 grupai. Priekules novadu pārstāvēja Kalētu, Krotes un Virgas skolēni.

No mūsu novada uz sacensībām devās 25 jaunie sportisti, no Kalētiem devās Antonio Kārlis Dobelis, Ulvis Grenovskis, Agate Kadaķe, Annija Markota, Emants Kissa, Jānis Roberts Matevičs, Kārlis Piziks , Lauris  Dzalba un Kevins Plācenis. No Virgas skolas - Agnese Križēviča, Linda Grīsle, Eduards Egle, Andis Zube, Raivis Strautiņš, Mareks Sērmols,  KIristīne Vika Arāja. No Krotes skolas   Gatis Kadaģis, Ieva Ikerte, Renārs Eglītis, Sanijs Jākšts, Raivijs Strēlis, Ģirts Štēbelis, Rūta Matjasa, Gvido Jankevics un Maija Pauzere.

Lielākai daļai tās bija pirmās sacensības un laba pieredze un izjūtas jaunajiem sportistiem.  Mūsu sportistiem bija labi panākumi un daudz augstas vietas, labākajā desmitniekā - daudzi sportisti. Bija ari sāpīgās, kad nācās palikt 4.vietā.

Mums ir arī medaļas - Kārlis Antonio Dobelis no Kalētiem izcīnīja 3.vietu 60 metru skrējienā ar rezultātu 9,57 s.

Agatei Kadaģei no Kalētiem - 3.vieta pildbumbas mešanā ar rezultātu 12,40 m.

3. vieta - Priekules novada komandai stafetes skrējienā Kārlis Antonio Dobeli (Kalēti), Jānis Roberts Matevičs (Kalēti), Andis Zube (Virga), Renārs Eglītis (Krote).

Ģirts Ločmelis

Atpakaļ