Sports

Madars Razma uzvar pāru turnīros Igaunijā un Somijā

Veiksmīgus turnīrus Igaunijā, Dānijā un Somijā aizvadījis Priekules šautriņu metējs Madars Razma, izcīnot 2. un 3. vietu divos pasaules reitinga turnīros Igaunijā un Somijā, kā arī triumfējot šo valstu lielākajās pāru sacensībās.

Aprīļa beigās Tallinā notikušajās „Estonia Open” sacensībās Madars Razma izcīnīja augsto 2. vietu individuāli, finālā atzīstot lietuvieša Dariusa Labanauska pārākumu, ar kuru dienu vēlāk kopā tika izcīnīta uzvara pāru turnīrā. Bez panākuma „Estonia Open” sacensībās nepalika arī priekulniece Laima Upeniece, kura kopā ar Madaru Razmu uzvarēja pielozēto pāru turnīrā.

Arī nedēļu vēlāk Dānijas pilsētā Esbjergā uz starta „Denmark Open” un „Denmark Masters” turnīros stājās divi Priekules šautriņu metēji – Madars Razma un Lauris Anškēvics. Diemžēl šajos turnīros cīņa par godalgām viņiem izpalika un Laurim Anškēvicam izdevās sasniegt 65. vietu, bet Madaram Razmam 9. vietu.

Tikmēr aizvadītās nedēļas nogalē Somijas pilsētā Vantā par „Finnish Open” pāru sacensību čempioniem kļuva Madara Razma un Dariusa Labanauska pāris, bet individuāli priekulnieks izcīnīja augsto 3. vietu. „Finnish Masters” individuālajās sacensībās priekulniekam 9. vieta.

Uz doto brīdi WDF pasaules reitingā Madars Razma ieņem 7. vietu, bet BDO reitingā atrodas 14. pozīcijā. Lai uzlabotu savas pozīcijas iepriekšminētajos reitingos, tuvākajās nedēļas nogalēs šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvji dosies uz sacensībām Lietuvā, Velsā, Polijā un Anglijā.