Sports

Pajūgu braukšanas sezonas atklāšana “Priekules kauss 2019”

 

2019. gada 27. un 28. aprīlī Priekules novada Virgas pagasta Stiebriņos” sporta biedrība “Kanu Atvars” rīkoja šī gada pirmās  Latvijas Jātnieku federācijas (LJF) ieskaites sacensības pajūgu braukšanā.  

Sacensības notika trīs disciplīnās. Dalībniekiem bija iespēja izvēlēties – startēt tikai vienu dienu manēžas un konusu braukšanā vai otrā dienā piedalīties arī maratonā. Tieši maratons parādīja, cik gatavi braucēji un zirgi ir šai sezonai. Šķēršļi, kā jau sezonas pirmajā maratonā, nebija veidoti sarežģīti, distances un laika normas pazeminātas, toties azarts un entuziasms pēc garās ziemas sita augstu vilni.

Ar rezultātiem variet iepazīties LJF mājaslapā sadaļā “Rezultāti”. Sacensību norise plaši atspoguļota Ruslanas Baužes Facebook profilā https://www.facebook.com/profile.php?id=371973186882612&ref=br_rs

Par atbalstu sacensību organizēšanā biedrība “Kanu Atvars” pateicas  Priekules novada pašvaldībai, uzņēmējiem Andrejam Riško, Vaclovam Kadaģim, Mairai Meļķei, Aksanai Jansonei, zirglietu veikala “Kentaurs” īpašniecei Anitai Mežinskai, LJF, kā arī visiem tiesnešiem un brīnišķīgajiem brīvprātīgajiem palīgiem, kuri rosījās jau nedēļu iepriekš sacensību vietā, lai šis pasākums izdotos.
 

Sacensību atbildīgā organizatore Dzintra Blūma

 

 

Atpakaļ