Sports

Priekules futbolisti iekļūst Liepājas telpu futbola čempionāta fināla četriniekā

21. janvārī Priekules futbolistiem bija smaga diena, jo bija jāaizvada divas ļoti svarīgas spēles gan Liepājas čempionātā, gan Kurzemes telpu futbola līgā.

Pirmo spēli spēlējām Liepājas čempionātā pret spēcīgo “EKO” komandu. Spēli iesākām ļoti labi, pretiniekus vairākas  reizes glāba vārtsargs vai vārtu stabs. Bet pirmie vārtus ar rikošeta palīdzību guva “EKO”. Puslaikā vēlāk apmainījāmies ar vārtu guvumiem un pēc puslaika - 1:2. Otrais puslaiks iesākās ļoti neveiksmīgi, kad minūtes laikā divus vārtus guva “EKO” uzbrucējs un izšķīra mača likteni. Centāmies atspēlēties, bet bumba vienkārši neklausīja nevienu un sāpīga neveiksme - 2:6.

Vārti: Nils Sitenkovs - 2.

Sastāvs: Emīls Rubezis, Arnis Kvietkausks, Kārlis Tiškus, Ariks Stankus, Ģirts Jansons, Nils Sitenkovs un Arturs Vašķis.

Pēc iepriekšējām divām smagajām spēlēm vairāki komandas spēlētāji bija guvuši savainojumus un nevarēja palīdzēt. Tas motivēja vēl vairāk koncentrēties un izcīnīt vietu četriniekā. Pretinieks ļoti spēcīgs – “DEPO-14” no Ventspils. Spēli iesākam ļoti labi. Veidojām labus momentus un Nils Sitenkovs ar Jāni Krautmani izvirzīja komandu vadībā ar 2:0. Drīz pēc tam ar rikošeta un veiksmes palīdzību Krautmanis guva savus otros vārtus. Puslaika turpinājumā abpusēji momentiem bagātā spēlē komandas apmainījās ar vārta guvumiem un 4:1 pēc pirmā puslaika. Otrajā puslaikā Krautmanis guva vēl divus vārtus un panāca 6:1. Pretinieki noņēma vārtsargu un spēlēja ar pieciem laukuma spēlētājiem. Tas rezultātu nenesa, jo teicami spēlēja vārtsargs Emīls Rubezis vai aizsargi. Turpinājumā vēl divus vārtus guva priekulnieki un negaidīti pārliecinoša priekulnieku uzvara ar rezultātu 8:1. Labākais komandā - Jānis Krautmanis.

Vārti: Jānis Krautmanis - 5, Nils Sitenkovs - 3.

Sastāvs: Emīls Rubezis, Ariks Stankus, Markuss Dzintars, Helvijs Bernāts, Jānis Krautmanis, Gints Svažs un Nils Sitenkovs.