Sports

„Priekules” futbolisti izcīna bronzas medaļas

18. februārī  aizvadījām pēdējo spēli Liepājas čempionātā telpu futbolā A divīzijā ar „UPTK” komandu, kas kopvērtējumā kļuva par čempioniem. Neskatoties uz to, ka diskvalitifikācijas, darba vai kādu citu iemeslu dēļ priekulnieku komandai spēlē pret šo spēcīgo pretinieku nevarēja palīdzēt vairāki no vadošajiem spēlētājiem, pirms cīņas ģērbtuvē valdīja visnotaļ jautrs noskaņojums. Taču jau spēles pirmajā minūtē pēc lieliskas izspēles „UPTK” guva pirmos vārtus.

Pretinieki turpināja uzspiest savu spēli un drīz rezultāts uz tablo bija jau 4:0 par labu „UPTK”, taču priekulnieki nenolaida galvas un atspēlēja divus vārtus. FK „Priekule” izmantoja pirmo minūtes pārtraukumu, lai atgūtu spēkus. Pēc pārtraukuma komandas apmainījās ar vārtu guvumiem un puslaiku noslēdza ar rezultātu 3:5. Otrajā puslaikā „UPTK” turpināja pozicionālu spēli, tikmēr priekulnieki centās izmantot pretuzbrukumus. Spēles gala rezultāts – 5:8.

Jāatzīmē Nils Sitenkovs, kurš piedalījās visos 5 komandas vārtu guvumos. Vārtus spēlē guva: Nils Sitenkovs 3, Jānis Tomass, Arturs Stauga. Komands sastāvs: Emīls Rubezis, Nils Sitenkovs, Jānis Tomass, Arturs Stauga, Ģirts Jansons un Markuss Dzintars.
Priekulnieku komanda turnīra tabulā ierindojās 3.vietā ar 18 punktiem. Par čempioniem kļuva „UPTK” ar 27 punktiem, bet otrie palika „EKO Kurzeme” ar 19 punktiem.

Kopā turnīrā piedalās 35 komandas, kas sadalītas četrās divīzijās pēc spēka samēra.

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Nils Sitenkovs, kurš pretiniekus pārspēja 19 reizes. Nils Sitenkovs kļuva arī par turnīra vērtīgāko spēlētāju.