Sports

Priekules novada sportisti piedalās DNB stipro skrējienā 2016

DNB stipro skrējiens ir starptautisks pasākums, kurš tiek organizēts kopš 2010. gada. Šis ir vienīgais šāda veida pasākums, kurš ietver skriešanas, spēka un izturības veida disciplīnas.

Šogad ar Priekules novada pašvaldības atbalstu skrējienā startēja arī “Crossfit Priekule” komanda. Komandas sastāvā piedalījās Agris Vasars, Dans Rozentāls, Arnis Kvietkausks un Madara Strjuka. Komandai nācās pievarēt īpaši sarežģītu trasi vairāk kā deviņu kilometru garumā, pārvarot 33 dažādu veidu šķēršļus. Pasākuma organizētāji trasi bija veidojuši tā, lai dalībniekiem būtu iespēja izbaudīt visa veida segumus - purvus, dubļus, smiltis un ūdeni. Sacensības šogad norisinājās atpūtas un sporta kompleksā “Zelta Zirgs”, Ķegumā, kas skrējienu padarīja nedaudz grūtāku, jo paralēli izveidotajiem 33 šķēršļiem nācās papildus pārvarēt arī trasē esošos kalnus.

“Crossfit Priekule” komanda pēc skrējiena ierindojās augstajā 21. vietā 500 komandu konkurencē.

Esam gandarīti par paveikto, jo ieguldītais laiks un darbs vainagojas ar labiem rezultātiem. Paldies, Priekules novada pašvaldībai, Priekules daudzfunkcionālajai sporta hallei par atbalstu un trenerim Ingusam Eglei par ieguldīto darbu un laiku mūsu treniņu organizēšanā. Tas ir liels stimuls neapstāties un trenēties vēl vairāk, jo tagad zinām, ka nākošgad ir iespēja cīnīties par godalgotām vietām.

“Crossfit Priekule” dalībnieki