Sports

Mājinieki izcīna Priekules kausu

3.aprīlī Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē tika izcīnīts „Priekules kauss telpu futbolā 2015”. Tradicionāli turnīrā piedalījās sešas komandas- Priekule, Vaiņode, Skoda, Mērsrags, Pūre un „Nikers” no Kuldīgas.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kurās par uzvarētājiem kļuva mājinieki Priekules un Mērsraga futbolisti. Uzvarētāju komandas automātiski kvalificējās pusfinālam, bet otro un trešo vietu ieguvējas spēlēja savā starpā ceturtdaļfinālos- Skoda:Vaiņode, Nikers:Pūre. Kaimiņi no Lietuvas bija noskaņojušies ļoti kaujinieciski un dinamiskā spēlē pieveica vaiņodniekus, bet turnīra lielākā sensācija notika otrajā ceturtdaļfinālā, kur Pūre ļoti negaidīti, bet pelnīti, pieveica spēcīgo „Nikers” komandu. Jāsaka, ka kudīgas komada nebija ieradusies ar visiem labākajiem spēlētājiem sastāvā. Pūrei šī uzvara maksāja dārgi, jo traumu guva komandas līderis un komanda palika bez maiņām. Pusfinālā mājinieki pārliecinoši pieveica novājināto Pūri. Iteresanti notikumi risinājās otrajā pusfinālā, kur Mērsrags pēcspēles soda sitienos ar ar 2:1 pieveica Skodas futbolistus. Jāpiebilst, ka spēles gaitā ātri vadībā izvirzījās Mērsrags, bet otrā puslaika izskaņā vārtus guva ciemiņi no Lietuvas. Pēcspēles sitienos no deviņu metru atzīmes meistarīgāki izrādījās mērsradzieki, uzvarot ar 2:0.

Spēlē par bronzas medaļām skodenieki pārliecinoši apspēlēja Pūri ar rezultātu 6:1. Turnīra fināls izvērtās ļoti aizraujošs, tā pirmajā puslaikā vārtus guva viesi. Priekulnieki ilgi centās gūt vārtus, bet tas izdevās tikai otrā puslaika sākumā, kad īsā laikā trīs bezatbildes vārtus guva priekulnieks Raimonds Sāmietis, izvirzot komandu vadībā ar 3:1. Viesi gan nepadevās un spēles izskaņā vienus vārtus atguva, atjaunojot intrigu. Viesi metās uz priekšu un zaudēja ceturtos vārtus, kad pēc lieliska Raimonda Sāmieša centrējuma no sava gala Niks Rubezis apsteidza vārtsargu un ar galvu trieca bumbu vārtos. Mājinieki Priekules kausā uzvaru guva otro gadu pēc kārtas.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju pelnīti tika atzīts Raimonds Sāmietis  no komandas „Priekule”, turnīra labākais vārtsargs – Kristaps Lauris no „Mērsraga”, bet par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Tomas Jonušas no Skodas ar sešiem gūtiem vārtiem.

Katras komandas vērtīgākie spēlētāji: Elvis Jurjāns („Vaiņode”), Mario Fomičevs („Pūre”), Ričards Vēvers („Nikers”), Tomas Kontvainis („Skoda”), Valts Rožkalns („Mērsrags”) un Arnis Kvietkausks („Priekule”).

Priekules komandā spēlēja un par čempioniem kļuva Emīls Rubezis, Arturs Stauga, Mariss Vecvagaris, Arnis Kvietkausks, Ģirts Džeriņš, Raimonds Sāmietis, Kārlis Tiškus, Jānis Tomass, Ainars Mikāls un Niks Rubezis.