Sports

Priekulnieki Kurzemes telpu futbola līgā

Kurzemes telpu futbola līgā Priekules komandai bija jāspēlē izbraukumā Nīcā pret “FK Nīca”.

Spēli iesākām visai smagnēji, jo manāms nogurums un bija grūti iesākt spēli, jo pirms četrām stundām tika aizvadīta ļoti smaga spēle Liepājas čempionātā. Nīca to izmantoja un izvirzījās vadībā ar 1:0. Mirkli vēlāk sakārtojām spēli un radījām arvien vairāk bīstamu momentu. Vienā no tiem pēc Dāvja Plūmes sitiena izlīdzinājumu panāca Ģirts Jansons, kurš bija pirmais pie atlēkušās bumbas. Puslaikam ejot uz beigām ar spēcīgu sitienu Nils Sitenkovs izvirzīja Priekuli vadībā ar 2:1. Brīdi pēc tam mājinieki sesto reizi pārkāpa noteikumus un Nils Sitenkovs izvirzīja priekulniekus vadībā ar 3:1, sitot precīzi 10m soda sitienu. Pēc pārtraukuma sākās ļoti ātra spēle no Nīcas un radās mazliet problēmas, centāmies nomierināties, bet Nīca panāca savu un izlīdzināja rezultātu. Spēlei tuvojoties uz beigām, bija skaidrs, ka daudz izšķirs, kura komanda pirmā gūs vārtus. Piecas minūtes līdz beigām tika piešķirts soda sitiens uz mūsu vārtiem, bet fantastiski vārtus sargāja vārtsargs Emīls Rubezis un izglāba komandu. Neilgi pēc tam ar "lielgabala" šāvienu tālajā augšējā stūrī Nils Sitenkovs guva uzvaras vārtus.

Ļoti smaga ar raksturu izcīnīta uzvara. Mača labākais spēlētājs - Emīls Rubezis, kas veica neticamus vārtu nosargāšanas momentus.

Vārti: Nils Sitenkovs 3, Ģirts Jansons 1.

Sastāvs: Emīls Rubezis, Arnis Kvietkausks, Kārlis Tiškus, Dāvis Plūme, Nils Sitenkovs, Artūrs Blumbergs un Ģirts Jansons.