Sports

Kalētu sportisti Ventspilī

Kalētu sportisti 12. jūnijā  devās uz Ventspili, lai piedalītos D. Kūla kausā šķēpa mešanas sacensībās.  Sacensībās piedalījās un novada godu aizstāvēja Ričards Daniels Tomas uzrādot jaunu personīgo rekordu un izcīnot 1. vietu ar rezultātu 38,39 m. Artūrs Siliņš izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 37,10m ,  Dace Dreže ieguva 4.vietu ar rezultātu 25,97 m. Ance Birze ar jaunu personīgo rekordu 39,19 m un iegūtu augsto 4. vietu, Daniels Grimbergs šoreiz palika bez rezultāta, Eimantas Kisa 23,88 m un finālā palika 6. vietā, Kārlias  Antonio Dobelis tika finālā un ieņēma 5. vietu ar 24,60 m,  Agate Kadaģe uzstādīja jaunu personīgo rekordu 21,26 m izcīnīta  augstā 2. vieta.

Man liels prieks, ka visi sportisti iekļuva finālā un iekļuva labāko astoņniekā.  Uzrādot labus rezultātus un augstus sasniegumus. Paldies visiem sportistiem par ieguldīto darbu.