Sports

Sacensības vieglatlētikā jauniešiem

Mūsu sportisti  šā gada  16. martā  devās uz Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas atklātajām sacensībām vieglatlētikā telpās. Uz sacensībām devās divu grupu pārstāvji: U-16 un U-14 zēni un meitenes.

Priekules novadu aizstāvēja kalētnieki  Daniels Grīnbergs, Artis Brundzāts,  Agate Kadaģe, Aija Ķere, Kārlis Antonio Dobelis, Artūrs Siliņš, Ričards Daniels Tomass.  Un Virgas sportisti: Linda Grīsle, Agnese Križēviča, Marta Križēviča, Inga Hūna, Leonīds Kostjājevs, Kristaps Dēliņš, Mairita Vita Seņko.

U-14 grupa Daniels Grīnbergs uzrādīja jaunu personīgo rekordu lodes grūšanā, uzrādot rezultātu 10,41metrs. Un izcīnīja 3. vietu, atpaliekot no pirmās vietas par 8 centimetriem.

U-16 grupā Ričards Daniels Tomass lodes grūšanā uzrādīja jaunu personīgo rekordu ar rezultātu 11,03 metri. Izcīnīta 2. vieta.

U-14 grupa Artis Brundzāts izcīnīja 3. vietu 60 metru skrējienā.

U- 16 grupā Leonīds Kostjājevs  izcīnīja 2. vietu 1000 metru skrējienā ar jaunu personīgo rezultātu  3.24.4 minūtes.

U-14 grupā Mairita Vita Seņko izcīnīja 2. vietu ar jaunu personīgo rezultātu 2.48.2 minūtes 800 metru skrējienā.