Sports

Starptautiskās vieglatlētikas sacensības telpās

2014. gada 15. martā, Kalētu sportisti devās uz Kuldīgas kausu,kur notika vieglatlētikas sacensības telpās.
Šīs sacensības pārstāvēja vairāku valstu sportisti. Bija ieradušies sportisti no Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Latvijas, Itālijas un Baltkrievijas.
Mūsu sportistiem izdevās tikt pie augstiem rezultātiem. Anete Birze izcīnīja augsto 4. vietu- 60 metru skrējienā. un 5. vietu - 200 metru skrējienā. Madara Jankauska izcīnīja augsto 5. vietu- Lodes grūšanā. Arta Grudulei 5. vieta- 600 metru skrējienā. 18. vieta- 200 metru skrējienā.
Elīna Linda izcīnīja 12. vietu- tāllēkšanā un 17. vietu- 200 metru skrējienā. Sandijs Martines Lemešs izcīnija 6. vietu- 600 metru skrējienā un 10. vietu -1000 metru skrējienā. Manuprāt, šī bija laba un skaista pieredze šāda līmeņa sacensībās,un ir liels prieks, par gūtajiem sasniegumiem. Domāju, ka sportisti, tagad vēl jo vairāk, ir motivēti trenēties, lai iegūtu augstākus rezultātus.