Sports

Startē taku skrējienu seriāla “Stirnubuks” 1. posmā Carnikavā

30. martā Carnikavas dabas parkā “Piejūra” tika atklāta sestā taku skrējienu seriāla “Stirnubuks” sezona, kurā piedalījās arī 41 taku skrējējs no Priekules novada.


Priekules novada sportisti. 


36 jaunieši, pārstāvot komandu “FK Bandava/Priekules novads” un Priekules novada skolas – Priekules vidusskolu, Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskolu, Virgas pamatskolu un Krotes Kronvalda Ata pamatskolu –, startēja “Latvijas valsts mežu” skolu čempionātā taku skrējienā, noskrienot 5 km garu distanci.

Vairākiem no jauniešiem šī bija pirmā pieredze šāda mēroga sacensībās, skrienot tik garu apvidū izveidotu distanci. Pieredzējušākie jaunieši jau centās sasniegt labākus rezultātus, ko pirmajā posmā izdevās uzrādīt  Virgas pamatskolas skolniekiem Robertam Zeiburliņam (4. vieta U16V grupā) un Leonīdam Kostjajevam (7. vieta U18V grupā), kā arī Priekules vidusskolas skolniecēm Nikijai Mikālei (2. vieta U12S grupā un 4. ātrākā skolniece čempionātā) un Patrīcijai Rubezei (8. vieta U12S grupā).
Priekules vidusskolas komanda bija 6. ātrākā skolu konkurencē, bet komandas “FK Bandava/Priekules novads” pārstāvji bija 6. ātrākie sporta klubu starpā.

Pirmajā posmā “Vāveres” distanci (5 km) kopā ar jauniešiem skrēja arī Mārtiņš Gulbis-Švāns, nodrošinot skrējējiem atbalstu distancē. Pieaugušo konkurencē startēja komanda “FK Bandava” 4 cilvēku sastāvā. Markuss Rihards Dzintars un Kristaps Šteinbergs skrēja 13 km distanci “Zaķis”, Aļģirts Valužis skrēja 23 km distanci “Stirnu buks”, bet Kaspars Dzintars noskrēja 31 km garo distanci “Lūsis”.

 

Mārtiņš Mikāls 

Atpakaļ