Sports

Telpu futbolisti cīnās Liepājā

Priekules telpu futbolisti aizvadījuši pirmās divas spēles Liepājas čempionātā telpu futbolā A divīzijā, kurā spēlē spēcīgākās astoņas komandas.

Kopā turnīrā šogad piedalās 35 komandas, kas sadalītas četrās divīzijās pēc spēka samēra. Šogad Priekules komandu ir skārušas vairākas sastāva izmaiņas. Pie Vaiņodes pārgāja spēlēt Arturs Blumbergs un Dāvis Plūme, bet klāt nākuši ir Ariks Stankus, Markuss Rihards Dzintars un Kristers Tobers. Pirmās spēles mums ir jāspēlē bez vairākiem vadošiem spēlētājiem, kas devušies uz ārzemēm vai ir aizņemti darba vietās.

Pirmajā spēlē tikāmies ar pagājuša gada sudrabu medaļas īpašniekiem UPTK futbolistiem. Pretinieks izskatījās ļoti pārliecinoši un kontrolēja spēli. Spējām atbildēt tikai ar pretuzbrukumiem. UPTK pakāpeniski palielināja pārsvaru un izcīnīja likumsakarīgu uzvaru ar 6:3. Priekule komandas labākais spēlētājs - Gints Svažs.

Otrajā spēlē tikāmies ar iepriekšējā gada čempioniem “Liepājas papīrs”. Spēles sākums izvērtās visai līdzīgs, bet tad pakāpeniski pārņēmām iniciatīvu un veidojām daudz vairāk bīstamu momentu, kas vainagojās rezultātā. Guvām piecus bezatbildes vārtus  pirmajā puslaikā. Otrais puslaiks noritēja pēc līdzīga scenārija un tika izcīnīta negaidīti pārliecinoša uzvara ar 9:1. Jāpiebilst, ka “Liepājas papīrs” otrajā puslaikā par nesavaldību palika mazākumā, kad otro dzelteno kartiņu dabūja viens no pretinieku līderiem. Priekule komandas labākais spēlētājs - Arnis Kvietkausks.