Turpinās Priekules novada čempionāts telpu futbolā

29. janvāris

Priekules novada čempionāts telpu futbolā

Kalēti - Priekules vidusskola 5:2 (3:1)

Vārti: M.Dzenis 2, D.Šķimelis 2, R.Smagars - R.Pāvils, D.Juškins

Pirmie vārtus guva vidusskolēni, bet tālāk spēli savos grožos pārņēma kalētnieki un uzvarēja droši ar 5:2.

Divas pudelītes - Buki 1:0 (0:0)

Vārti: A.Vašķis

Ļoti līdzīga spēle, kur uzvarētājus noteica vieni gūtie vārti, kurus guva Divas pudelītes. Ļoti droši spēlēja abu komanda vārtsargi un aizsardzība.

Brieži - Priekules vidusskola 4:0 (0:0)

Vārti: E.Leinarts 2, J.Tomass, K.Brīvkalns.

Ļoti ilgi vidusskolēniem izdevās noturēt rezultātu 0:0 un pat bija vairākas teicamas iespējas atklāt rezultātu, bet pēc ielaistiem vārtiem 26.minūtē komanda mazliet pajuka un ātri ielaida vēl trīs vārtus.

Kalēti - Buki 2:2 (0:2)

Vārti: D.Šķimelis 2 - M.Siliņš, D.Puters

Buki ātri izvirzījās vadībā un kontrolēja maču. Bet ātri zaudētie vārti otrā puslaika sākumā spēli mazliet izmainīja. Spēles pēdējās sekundēs muļķīgu sodu pie sava soda laukuma nopelnīja Buki un četras sekundes līdz beigām Kalēti izrāva neizšķirtu, kad teicami soda sitienu realizēja Darijus Šķimelis.

Divas pudelītes - Priekules vidusskola 6:0 (1:0)

Vārti: Kr.Tiškus 2, D.Reinis, R.Hanzovskis, Kā.Tiškus, A.Stauga.

Vidusskolēni izskatījās paguruši un nespēja tikt līdzi Pudelīšu saspēlēm un spēlētājiem. Pārliecinoša uzvara ar 6:0.

Buki - Brieži 3:2 (0:2)

Vārti: M.Vecvagaris 2. M.Puters - D.Plūme, J.Tomass

Šo spēli var raksturot ar vārdiem - divi dažādi puslaiki. Pirmajā puslaikā spēli kontrolēja un bīstamāk uzbruka Brieži izvirzoties vadībā 2:0. Bet otrajā puslaikā Buki pārņēma spēli savos grožos un minūti līdz beigām izlīdzināja rezultātu, bet līdz ar sirēnu Mārcis Puters izrāva uzvaru Bukiem.

Divas pudelītes - Kalēti 2:2 (2:1)

Vārti: A.Stauga, A.Vašķis - R.Smagars 2.

Kalēti labi iesāka un pirmie guva vārtus. Pudeles paņēma minūtes pārtraukumu un ļoti īsā laikā guva divus vārtus un puslaiku noslēdza 2:1 savā labā. Otrajā puslaikā Pudeles turpināja vairāk uzbrukt, bet kalētnieki labi aizstāvējās. Un 30 sekundes līdz beigām Rolands Smagars pēc stūra sitiena izrāva neizšķirtu spēlē