Sports
„Vaiņode” uzvar Priekules kausā telpu futbolā

8. aprīlī Priekules daudzfunkcionālajā hallē notika Priekules kauss telpu futbolā, kur piedalījās 5 komandas. Komandas sākotnēji izspēlēja viena apļa turnīru katra ar katru. Pēc apļa turnīra divas labākās komandas pēc punktu skaita spēlēja par 1.vietu, bet trešā un ceturtā komanda spēlēja par 3.vietu.

 

Apļa turnīrā veiksmīgākie bija „Vaiņode”, kam mazliet negaidīti sekoja „Skoudas” no Lietuvas, bet trešie bija „Priekule.”

1.       „Vaiņode”                   8 punkti                13:6

2.         „Skoudas”                 6 punkti                5:9

3.       „Priekule”                   5 punkti                5:5

4.       „FK Mērsrags”           4 punkti                6:7

5.       „Raven”                       4 punkti                9:11

Spēlē par trešo vietu labāk iesāka priekulnieki, kas izvirzījās vadībā ar 2:1, bet pirmā puslaika pēdējā minūtē „FK Mērsrags” izlīdzināja rezultātu. Pēc šīs epizodes izveidojās asumi un tika noraidīti četri spēlētāji , pa diviem no katras komandas.  „Priekule” zaudēja pamata vārtsargu un tas atstāja iespaidu uz spēli.  „FK Mērsrags” to izmantoja un izcīnīja grūtu uzvaru ar 4:3.

Fināla spēle izvērtās ar vienas komandas dominanci, kur „Vaiņode” ļoti pārliecinoši apspēlēja vārtiem bagātā spēlē „Skoudas” futbolistus ar 5:2.

Turnīra labākie spēlētāji katrā komandā:

Ringolds Luters („Raven”)

Emīls Rubezis („Priekule”)

Jānis Indruškēvičs („FK Mērsrags”)

Dalius Nikartas („Skoudas”)

Rolands Haļuta („Vaiņode”)

Turnīra labākais vārtsargs – Valentīns Peleckis („Vaiņode”)

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs – Artūrs Blumbergs („Vaiņode”)

Turnīra vērtīgākais spēlētājs – Sandis Vārpiņš („Vaiņode”)

1.       „Vaiņode”

Valentīns Peleckis, Lauris Roze, Dāvis Plūme, Rolands Haļuta, Sandis Vārpiņš, Artūrs Blumbergs, Henrijs Vasiļjevs un Oļegs Putjakovs.

2.       „Skoudas”

Robertas Kasparas, Edmundas Kova, Dalius Nikartas, Gedas Nikartas, Martynas Veitas, Lukas Paulauskas, Giedrus Vaitelavičius, Modestas Pargaliauskas, Tomas Jonušas un Linas Smaižys.

3.       „FK Mērsrags”

Jānis Indruškēvičs, Kristaps Lauris, Rolands Indruškēvičs, Normunds Baņģis, Edgars Grinbergs, Madars Kronbergs, Kristers Dakstiņš un Jānis Bervalds.

 

Raitis Feldmanis, sporta metodiķis 

 

 

 

Pasākumu kalendārs