Tūrisms
Aizvadīti pavasara laivošanas svētki

 

 

Pasākums pulcēja gandrīz 200 dalībniekus, kuri bija sabraukuši no Priekules, Liepājas, Aizputes, Rucavas, Nīcas, Grobiņas, Pāvilostas,  Daugavpils kā arī no Lietuvas republikas Skodas.

Laivotājiem, svētku laikā, bija jāveic distance, kuras garums ir aptuveni 12 km, pa Bārtas upi. Tā mierīgā gaitā un nesteidzoties visi devās maršrutā – no apzīmētas vietas “Laņģeris” uz atpūtas bāzi “Ods”. Turklāt, pa ceļam piestājot krastā, lai izpildītu dažādus atraktīvus uzdevumus.

Divpadsmit, pašas atraktīvākās, veiklākās un pasākuma tēmai atbilstošāk noformētās komandas, saņēma balvas. Tās bija sagādājuši uzņēmēji no Priekules, Nīcas, Rucavas un Grobiņas novadiem. Paldies mūsu tūrisma uzņēmējiem – “Dižozolu” saimniekiem, biedrībām “Rob - Lanka” un “Kalētu vietējās iniciatīvas grupai”, kuri dāvāja dāvanu kartes un šādā veidā aicinot ciemoties  Priekules novadā.

 

Paldies visiem dalībniekiem, kā arī Artai Troikai, Arturam Zīlītim, Mairai Runei, Ievai Šteinbergai, Edgaram Rubezim, Harijam Ulmanim, Intaram Mellumam, Ināram Jaunzemim.

Ja vēlies apskatīt kā viss notika spied šeit

Šī bija brīnišķīga iespēja katram dalībniekam izbaudīt skaisto dabas atmodu, tēlainos meža skatus, radoši izpausties vērojot mākoņus, iedvesmoties, kā arī iespējams rast sevī jaunu talantu - airēties!

 

 

 

2018. gada 1. maijs  

Pasākumu kalendārs