Tūrisms
Priekules novadu labprāt apmeklē tūristi!

 

Vēlos sacīt, ka mūsu tūrisma centra reklāmas pasākumi gan tūrisma gadatirgū, gan LRTIB un arī citos dažādos informācijas avotos ir vainagojošies panākumiem  un par mūsu novadu ir jūtama tūristu interese. Priekules novada tūrisma informācijas centrs šajā vasarā sagatavojis 8 maršrutus pa Priekules novadu. Interese ir no dažādām grupām, tāpēc katra vēlmes sākumā  izzinām un tad piedāvājam iespējamos maršrutus. Līdz 14.augustam novadā esam vadījuši 12 grupas- četras  no tām bijušas skolēnu.

3.augustā  novadā ‘’ieceļoja’’ interesanta grupa  astoņu automašīnu sastāvā (ap 28 dalībniekiem) , ko vadīja liepājnieks  Matīss Pavītols. Iepriekš izpētot un kopā izveidojot maršrutu, Matīss mūsu novadā vēlējās sarīkot saviem bijušajiem kursa biedriem ikgadējo salidojumu-  vairāk iepazīstot mūsu apkārtni un tūrisma objektus, kā arī braucot laivu braucienā pa Vārtājas upi no Mazkalētu tilta līdz Bārtas upei.

Ekskursijas sākumā bija Virgas muižas kompleksa apskate  - aptuveni pusotras stundas, ko vadīja senlietu krātuves vadītāja Anita Klima, Paplaka, Kalētu muiža, Kalētu meža parks ‘’Priediens’’, kam nācās veltīt divas stundas, bet vakaru pavadīja Purmsātos. Jauki, ka Purmsātu skola ir tūristiem ‘’atvērta’’, tur bija iespējams pavakariņot un nakšņot skolas internātā. Otrajā dienā sekoja laivu brauciens, ko piedāvāja  biedrība ‘’Kalētu VIG’’.

Labas atsauksmes saņēmām par mūsu piedāvājumu, un plānoju, ka labus un interesantus maršrutus spēsim sagatavot ne tikai absolventu salidojumiem, bet arī citām interešu grupām.

Novadnieki! Vai arī Jūs vēlētos izbraukt ekskursijā pa savu novadu? Piesakieties!

Priekules novada tūrisma organizatore

Daiga Egle

Tālr. 63497950, mob.29472063,

E-pasti – tūrisms@priekulesnovads.lv, daiga.egle@inbox.lv

 FOTO

Pasākumu kalendārs