Tūrisms

Uzņēmējdarbības un tūrisma piedāvājumu izstāde Klaipēdā.

No 31.maija līdz 2.jūnijam  Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs, kopā ar novada Tūrisma informācijas centriem bijām uzaicināti piedalīties Klaipēdas pilsētas un apkārtnes uzņēmējdarbības un tūrisma izstādē. Izstāde notika Klaipēdā - lielajā izstāžu centrā ‘’Švyturis Arēna’’.

      Novadu TIC vadītāji bija sadalījuši dienas un laikus, lai katrs varētu iepazīties ar Lietuvas  - Klaipēdas apkārtnes piedāvājumu kā arī  galvenais  -  izreklamēt sava novada tūrisma piedāvājumu pēc iespējas vairāk lietuviešu interesentiem.

     Par mūsu – Priekules novadu visvairāk interesējās Lietuvas Priekules apmeklētāji un protams, mūsu kaimiņu Skodas un Kretingas pārstāvji. Visapmeklētā diena bija sestdiena, kad par mūsu tūrisma objektiem un atpūtu mūsu piejūras teritorijās bija ieinteresējušies vairāki simti stenda apmeklētāju.

      Šāda tūrisma informācijas apmaiņa katru gadu ir ļoti svētīga, jo katru gadu nāk jauni tūrisma piedāvājumi un arī esošajā ir kādas jaunas izmaiņas un pārmaiņas. Lietuviešu tūristi labprāt saņemtu informāciju par mums savā , lietuviešu valodā, bet to varējām par sevi piedāvāt tikai kopējā Liepājas un Liepājas apkārtnes novadu bukletā. Mums atliek gaidīt lietuviešu tūristu ceimos!!!

Novada tūrisma organizatore Daiga EGLE

Bilžu galerija

Atpakaļ