Uzņēmējdarbība / Lauksaimniecība

Klāt “Laukiem būt!” mācības

  

      25. oktobrī pl. 15:00 LLKC Liepājas birojs (Bāriņu ielā 15, Liepājā) aicina uz INFORMATĪVO TIKŠANOS – DISKUSIJU par UZŅĒMĒJDARBĪBAS IESPĒJĀM LAUKOS un apmācībām / konkursu LAUKIEM BŪT!

      Vairāk informācijas šeit: http://www.laukutikls.lv/nozares/uznemejdarbiba/notikumi/2019-10-25-000000/liepaja-25-oktobris-informativa-tiksanas-diskusija  

     

      Oktobrī un novembrī (datumi vēl tiks precizēti) SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas nodaļa Valsts Lauku tīkla ietvaros plāno piecu dienu mācību ciklu "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai".


Mācību mērķis ir attīstīt jauniešu zināšanas, pieredzi un kompetences, kas nepieciešamas savas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai, veicinot lauku attīstību, kā arī uzturēt lauku jauniešu motivāciju, sniedzot iespēju realizēt ar uzņēmējdarbību nesaistītas sabiedriskas aktivitātes savā reģionā.

Pasākuma dalībnieki ir jauni cilvēki vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri vēlas iegūt teorētiskas un praktiskas zināšanas par uzņēmuma veidošanu, uzsākt īstenot vai attīstīt savu uzņēmējdarbības ideju laukos vai īstenot ar uzņēmējdarbību nesaistītu sabiedrisku aktivitāti kādā no Latvijas lauku reģioniem.

 

Pēc mācībām noteikti var piedalīties konkursā un iegūt vērtīgus padomus un naudas balvas savas idejas realizēšanai.

 

Apmācības ir bezmaksas. Dalībniekus skaits ierobežots.

 

Pieteikšanās un uzziņas pa tālr. 27843096 vai rakstot uz e-pastu liepaja@llkc.lv

 

 

 

 

 

Atpakaļ