Aktualitātes

AKTUĀLA INFORMĀCIJA IEDZĪVOTĀJIEM par projektu “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Priekules aglomerācijā, 2.kārta”

 

INFORMĀCIJA IEDZĪVOTĀJIEM

par projektu Nr. 5.3.1.0/17/I/030 “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Priekules aglomerācijā, 2.kārta”

 

Oktobra mēnesī rakšanas darbi turpināsies Priekules pilsētas Brīvības ielā posmā no Bānīša ielas līdz Aizputes ielai, Ganību un Brīvības ielas krustojumā un Skolas ielās, līdz ar to iedzīvotājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Novembra mēnesī, ja laika apstākļi to ļaus, rakšanas darbus tiek plānots sākt Priekules pilsētas Ceriņu ielā un Priekules pagasta Saulaines ciema Ozolu ielā.

Oktobra mēneša beigās testa režīmā tiek plānots iedarbināt trīs kanalizācijas sūkņu stacijas, kuras atrodas Galvenā un Tirgoņu, Dārza un Smilšu ielas krustojumā un Baznīcas ielā. 

Iedzīvotājiem jautājumos, kas saistīti ar pieslēgšanos pie centralizētā kanalizācijas tīkla, lūdzu sazināties ar SIA “Priekules nami” tehnisko direktoru Rimu Micku, tel. nr. 27068302.

Projekta realizēšanas gaitā, veicot rakšanas darbus, nereti tiek bojāts ūdens vada tīkls, kā rezultātā rodas dzeramā ūdens padeves traucējumi. Atvainojamies iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām un pateicamies par sapratni.

 

 

SIA “Priekules nami”

valdes locekle Arta Brauna

 

 

 

 

Atpakaļ