Aktualitātes

Bunkas pagastā modies rosīgs pavasaris

Slēdzot Bunkas pasta nodaļu, radās brīvas telpas, kuras pārvalde nolēma izmantot feldšeru punkta paplašināšanai un pieejamības uzlabošanai. Pēc remonta feldšerpunktam ir atsevišķa ieeja, plaša uzgaidāmā telpa, kas ir pielāgotas pacientu ērtībām. No uzgaidāmās telpas, nonākam feldšera kabinetā un, izejot tam cauri, manipulāciju telpā. Visas telpas ir labi pārskatāmas un funkcionālas. Pārvaldes vadītāja Patricija Andersone stāsta, ka kādreiz feldšerpunkta kabinetus šķīris koridors, tas nav bijis pārāk ērti. Tagad viss ir vienuviet. Feldšeris Juris Kaļiņins neslēpj prieku, ka strādāt kļuvis daudz ērtāk, jo nav jāstaigā pa atsevišķām telpām.

 

 

 

Pagasta pārvaldē pieejama arī trenažieru zāle, kuru iedzīvotāji varēs izmantot, kad valstī noteiktie ierobežojumi tiks atcelti. Jāpiemin, ka iedzīvotājiem ir iespēja sportot pa vienam arī tagad, bet tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Trenažieru zāle tika iekārtota jau pagājušajā gadā.

Ēkā atrodas arī tā saucamā palīdzības istaba, kur iedzīvotājiem ir iespēja nodot savu apģērbu un dažādas citas mantas, kas ir labi saglabājušās, bet vairāk nav nepieciešamas. Ikvienam ir iespēja ierasties uz šo istabu un izvēlēties to, kas pašam nepieciešams. Visas pieejamās preces ir bez maksas. Palīdzības istaba darbojas jau ļoti daudzus gadus.

Šajā pavasarī Bunkas KN iegādāti jauni lina aizkari. Patricija cer, ka drīzumā arī apmeklētāji varēs par tiem priecāties, apmeklējot kādu no kultūras nama rīkotajiem pasākumiem.

Bunkas KN 2.stāvā izremontēta mazā zāle, kurā ir pieejams liels nolaižams ekrāns ar projektoru, kas lieliski noderēs dažādās sanāksmēs. Telpa ir daudzfunkcionāla, pārvaldes vadītāja stāsta, ka telpu varēs izmantot novusa, zolītes un galda spēļu sacensībām, sanāksmēm un tikšanās reizēm, arī izstādēm. Pandēmijas laikā šeit skolotāji tikās ar skolēniem (viens uz vienu) konsultācijās.

 

Bunkas KN direktore Malda Andersone tikusi pie jauna un skaista kabineta, kas, ienākot pa KN ieeju, atrodas kreisajā pusē. Malda neslēpj prieku, jo kabineta atrašanās vieta ir daudz funkcionālāka un ērtāka. Pa kabineta logu var redzēt visus atnācējus un atbraucējus. Tas lieti noderēs, kad atsāksies pasākumi. Ārkārtējās situācijas laikā kabineta logi kalpo dažādu izstāžu atspoguļošanai. Kultūras nama vadītāja priecājas par iedzīvotāju atsaucību organizējot izstādes. Jāpiebilst, ka arī skatītāju netrūkst.

 

Gada sākumā izremontēta kāpņu telpa ieejai Tadaiķu bibliotēkā, kas atrodas Saules ielā 10.

Daudzdzīvokļu mājai ‘’Kurši’’, Krotē, kurā atrodas pirmsskolas  grupiņas un 6 dzīvokļi, tika mainīts vecais jumta šīferis, ielikts logs kāpņu telpā. Drīzumā tiks uzlikts jauns jumtiņš virs ieejas durvīm un lietus ūdens notekas. Pārmūrēts arī viens skurstenis.

 

Pilnā sparā norit darbi pie Bunkas kultūras nama, kur tiek ierīkota lietus ūdens kanalizācija, lai paglābtu ēkas pamatus no lietus ūdeņiem. Pēc iepirkuma darbus veic SIA “Grobiņas SPMK”.

 

 

 

 

 

Atpakaļ