Aktualitātes

Informācija Priekules novada iedzīvotājiem par pašvaldības iestāžu apmeklētāju pieņemšanu ārkārtējās situācijas laikā

Sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī līdz 6. decembrim, lai ievērotu drošības pasākumus, iestādes apmeklētājus pieņems sekojoši (Rīkojums Nr.2.1.14/20/395):

 

 • Priekules novada pašvaldība apmeklētājiem ir slēgta.  Pašvaldībai adresētos iesniegumus lūgums ievietot kastē foajē. Uz galda atrodas iesniegumu veidlapas, ko aizpildīt un ievietot kastē. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties pa tālruni - 63461006.                                                                                                                                                 Pašvaldības kase ir atvērta apmeklētājiem.                                                                                                                                        Lai sazinātos ar pašvaldības speciālistiem SKATĪT ŠEIT.

 

 

 

 

 • Priekules daudzfunkcionālā sporta halle apmeklētājiem slēgta. No 17:00 - 20:00 ir iespējams apmeklēt trenežieru zāli ar iepriekšēju pierakstu. Sazināties pa tālruni - 63461688

 

 • Kalētu pagasta pārvaldes vadītāja apmeklētājus pieņem pēc iepriekšēja pieraksta. Sazināties pa tālruni - 63461497, 29178398.                                                                                                                                                                            Kase ir atvērta apmeklētājiem. 

  Bibliotēka pieņem apmeklētājus pēc iepriekšēja pieraksta. Sazināties pa tālruni - 63461547, 29462058.             Feldšeres pacientus pieņems pēc iepriekšēja pieraksta. Sazināties pa tālruni – 26155193, 28322201.

 

 • Virgas pagasta pārvaldes vadītāja apmeklētājus pieņem pēc iepriekšēja pieraksta. Sazināties pa tālruni – 29472063 vai epastā: daiga.egle@inbox.lv .                                                                                                                                                       Kase ir atvērta apmeklētājiem, strādā parastajā režīmā , maksājumi tiek pieņemti.                                                                  Virgas pagasta bibliotēkas apmeklētājus pieņem pēc iepriekšēja pieraksta pa vienam apmeklētājam. Sazināties pa tālruni: Virga, Paplaka - 28320254, Purmsāti – 26150366.      

 

 • Bunkas pagasta pārvalde strādā ierastajā režīmā, pieņem apmeklētājus pa vienam un ieeja pārvaldes telpās tikai ar sejas maskām! Bunkas pagasta pārvaldes vadītāja apmeklētājus pieņem pēc iepriekšēja pieraksta. Sazināties pa tālruni – 26102920.

  Kase ir atvērta apmeklētājiem. 

  Bibliotēka pieņem apmeklētājus pēc iepriekšēja pieraksta. Sazināties pa tālruni: Bunkas un Tadaiķu bibliotēkas – 28379388, Krotes bibliotēka – 25619952.             

  Feldšeris pacientus pieņems pēc iepriekšēja pieraksta. Sazināties pa tālruni – 29992873.

 

 • Gramzdas pagasta pārvaldes vadītājs apmeklētājus pieņem pēc iepriekšēja pieraksta. Sazināties pa tālruni – 28646114 vai epastā: gramzda@priekulesnovads.lv.                                                                                                                      Kase ir atvērta apmeklētājiem.                                                                                                                                                            Gramzdas un Aizvīķu bibliotēkas apmeklētājus pieņem pēc iepriekšēja pieraksta pa vienam apmeklētājam. Sazināties pa tālruni  27874025.                                                                                                                                 Feldšeres pacientus pieņems pēc iepriekšēja pieraksta. Sazināties pa tālruni – 29178398, 28707926.                                                                                                                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atpakaļ