Aktualitātes

Izsludinām projektu konkursu esošiem un topošiem novada uzņēmējiem!

 

Priekules novada pašvaldība izsludina pirmo projektu konkursu uzņēmējdarbības veicināšanai ar mērķi, sniedzot Pašvaldības atbalstu, veicināt Priekules novada ilgtspējīgu attīstību, sekmējot esošo uzņēmēju attīstību un veicinot fizisku personu iesaistīšanos uzņēmējdarbībā. Projektu konkursa nolikums ar pielikumiem, to skaitā arī pieteikuma veidlapas, atrodami ŠEIT.

 

Pieteikumi iesniedzami līdz 2021.gada 4. janvārim pulksten 17:00, Priekules novada pašvaldībā saskaņā ar konkursa nolikuma nosacījumiem.

Kopējais pašvaldības fonds ir 5000 EUR. Viena projekta maksimālais atbalsts 2500 EUR.

 

Konsultāciju par pieteikšanos “Projektu konkurss uzņēmējdarbības veicināšanai Priekules novadā” var saņemt pie projektu konkursa koordinatora Guntara Jankus pa tālruni 63497949, mob. 26368221, e-pastu: guntars.jankus@priekulesnovads.lv vai klātienē Priekules novada domē - Saules ielā 1 (iepriekš vienojoties par laiku).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atpakaļ