Aktualitātes

Lepojamies ar Priekules domes VPVKAC vadītāju Vizmu Garkalni par lieliskiem rezultātiem darbā valsts mērogā

Kā vēstīts VPVKAC darbības atskaitē (novada nozīmes VPVKAC sniegtie valsts iestāžu pakalpojumi no 2015. līdz 2020.gadam), Priekule ierindojas 4. vietā pēc vidēji mēnesī sniegto pakalpojumu skaita 2020.gadā valstī starp 82 novadu klientu apkalpošanas centriem. Priekules novada iedzīvotājiem Vizmas pakalpojumi ir vissasniedzamākie un vissaprotamākie jau kopš 2017.gada 1.aprīļa, kad tika atvērts Priekules novada pašvaldības VPKAC.

Vizma ir ļoti saprotoša, izpalīdzīga un vienmēr atvērta palīdzēt Priekules novada iedzīvotājiem jebkādos jautājumos. Saņemot pakalpojumus un konsultācijas  Priekules VPKAC, tie vienmēr ir smaidīgi un apmierināti.  

 

Priekules novada pašvaldības un savā vārdā saku lielu paldies Vizmai par izcili veiktu darbu dienu no dienas, strādājot iedzīvotāju labā!

 

Priekules novada domes priekšsēdētāja Vija Jablonksa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Foto no 2020.gada sarīkojuma ''Priekulei 92'', kad Vizma saņēma pašvaldības apbalvojumu GODA RAKSTS)

Atpakaļ