Semināri, apmācību iespējas, pieredzes apmaiņas braucieni

Jaunākā informācija par aktualitātēm lauku attīstībā un jaunākajiem semināriem, mācībām un citiem pasākumiem, kas notiek visā Latvijā. Ir iespēja pieteikties uz elektronisku jaunumu saņemšanu e-pastā, norādot interesējošās jomas un tēmas.
SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas birojs 3. martā plkst. 10:00 līdz 13:00 piedāvā bezmaksas informatīvo semināru - PAVASARA DARBI BIŠU DRAVĀ. Lektore Baiba Tikuma. Seminārs notiks tiešsaistē ZOOM platformā.
SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas birojs 4. martā plkst. 10:00 līdz 13:00 piedāvā bezmaksas informatīvo semināru - AKTUALITĀTES KRŪMMELLEŅU AUDZĒŠANĀ. lektors: Pēteris Heimanis. Seminārs notiks tiešsaistē ZOOM platformā.
SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas birojs 2021. gada 6. martā plkst. 12:00 līdz 15:00 piedāvā bezmaksas tiešsaistes informatīvo semināru - VĒRTĪGI PADOMI PIEMĀJAS DĀRZA IERĪKOŠANĀ UN KOPŠANĀ. Lektors - Māris Narvils, LLKC augkopības speciālists
SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas birojs 9. martā plkst. 10:00 līdz 13:00 piedāvā bezmaksas informatīvo semināru - AKTUALITĀTES VĪNOGU AUDZĒŠANĀ UN KOPŠANĀ. Lektore: Dzintra Dēķena. Seminārs notiks tiešsaistē ZOOM platformā.
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs LLKC sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU) līdz pat 2022. gadam lauksaimniekiem, mežsaimniekiem un pārtikas produktu ražošanas nozarē strādājošajiem piedāvā plašas teorētisko un praktisko mācību iespējas.
Pirmo reizi Latvijā lauksaimniekiem un mežsaimniekiem ar ES atbalstu tiek piedāvāts apmeklēt saimniecības un mežus, lai gūtu praktisku pieredzi un dalītos tajā ar citiem - gan Latvijā, gan ārzemēs.
SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" piedāvā tālmācībā iegūt zināšanas.
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs piedāvā apgūt tālmācībā zināšanu atjaunošanas apmācības programmas tēmas profesionālajiem augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem (6 stundas).
SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas birojs piedāvā septiņu dienu ārzemju pieredzes apmaiņas braucienu mājražotājiem un mazām lauku saimniecībām uz Čehiju un Austriju no 2020. gada 31. marta līdz 6. aprīlim.