Sports

2020. gada Latvijas čempions novusā jauniešiem Ēriks Bakuns

10. oktobrī seši Priekules vidusskolas skolēni devās uz Rubeni, kur piedalījās Latvijas čempionātā novusā. Sacensības notika divās vecuma grupās – jaunieši (2002. – 2005. g. dzimušie) un kadeti (2006. g. un jaunāki spēlētāji). Jauniešos Priekuli pārstāvēja Ēriks Bakuns un Endijs Erbe, bet kadetos – Roberts Roga, Kristiāns Erbe, Daniels Karazins un Dāvis Emīls Daizis.

Lielisku sniegumu demonstrēja Ēriks Bakuns, kas izcīnīja astoņas uzvaras un divreiz cīnījās neizšķirti, pārliecinoši ieņemot 1. vietu. Savukārt Endijs Erbe ieguva 9. vietu.

Kadetos cīņas izvērtās ļoti līdzīgas. Līdz pat priekšpēdējai kārtai uz labāko trijnieku pretendēja 6–7 spēlētāji. Diemžēl mazāk veiksmīgi nospēlējot pēdējās divas kārtas, 4. vietu ieguva Kristiāns Erbe, bet 5./6. vietu dalīja Roberts Roga un Daniels Karazins. Dāvis Emīls Daizis ieguva 13. vietu.

 

Novada sporta metodiķis Raitis Feldmanis

Atpakaļ