Sports

Kanu Atvara pajūgu braukšanas sezona sākusies!

Sakarā ar to, ka ārtelpu individuālie treniņi ir visu laiku bijuši atļauti, Kanu Atvars sportisti nav pārtraukuši nevienu brīdi pilnveidot savas prasmes.

Mērķis šosezon piedalīties starptautiskās sacensībās Igaunijā, lai jaunie braucēji iegūtu CAI*2 kvalifikāciju. Tas būtu ieguldījums šo sportistu izaugsmei nākotnē. Mērķtiecīgas sagatavošanās plānā ietilpa kontroltreniņi izpildot Igaunijā plānoto sacensību programmu. Tādēļ 22., 23. maijā Z/S Stiebriņi trasē, klusi un mierīgi, noritēja treniņbraucieni pārbaudot, cik gatavi šai sezonai ir braucēji un viņu zirgi.

Iepriekšējā sezona Kanu Atvaram bija ļoti veiksmīga – divi nacionālie čempioni un vēl vairākas godalgotas vietas.

50% no iespējamām nominācijām “Latvijas labākais pajūgu braucējs” Kanu Atvaram!

Lieliski rezultāti un mēs lepojamies ar to un sakām vissirsnīgāko paldies visiem Priekules novada atsaucīgajiem uzņēmējiem un labdariem, kā arī bērnu vecākiem un, protams, pašiem sportistiem, par viņu ieguldīto darbu. Diemžēl pandēmijas sakarā nenotika nominantu sumināšana.

Kāda būs šī sezona? Tas uz šo brīdi izskatās ka vairs nav atkarīgs no sportistu un treneru ieguldītā darba. Centīsimies iespēju robežās piedalīties sacensībās un tuvākie starti paredzēti šajā nedēļas nogalē Igaunijā. Vēliet mums veiksmi!

 

 

Kanu Atvars valde

Atpakaļ