Sports

“Kanu Atvars” veiksmīgie starti

Mūsu novada pajūgu braucēji ne tikai aizvadījuši vēl trīs sekmīgas sacensības, bet palīdzējuši tās arī noorganizēt.

Šogad Skodā pirmo reizi notika sacensības pajūgu braukšanā. Ideja par šo sacensību organizēšanu radās regulāri sadarbojoties divām Latvijas un Lietuvas biedrībām. Rezultātā ar „Kanu Atvars”atbalstu 19.jūlijā Skodā notika daudzu skatītāju apmeklētas sacensības.

Sekmīgi startēja Loreta Aleksejeva, Madara Hūne, Sintija Varnovska, Laima Hamitova, Dzintra Blūma, kuri arī ir biedrības „Kanu Atvars” aktīvākie šīs sezonas sportisti.

Pēc divām nedēļām 2. augustā mūsu biedrībai nācās organizēt sacensības Latvijas Jātnieku Federācijas Nacionālā sporta bāzē Kleistos, jo tanī datumā paredzētās sacensības Ropažos tika atceltas. Mūsu sporta veidā sezonas laikā sacensību nav daudz un tādēļ katras no tām ir ļoti nozīmīgas sportiskai izaugsmei, it īpaši jaunajiem braucējiem. Paldies biedrībai „Laimes zeme”, kā arī Latvijas Jātnieku federācijai par atbalstu šo sacensību organizēšanā. „Kanu Atvars” piedalijās ar trīs startiem un labākais rezultāts bija Loretai Aleksejevai – 3 vieta jauno braucēju konkurencē.

Tikai 2 nedēļas treniņiem un atkal dodamies ceļā, šoreiz uz Balvu novadu Latgalē. Biedrība „Sudraba pakavi” noorganizēja šogad viskuplāk apmeklētās sacensības – 24 starti. Divas dienas dalībnieki sacentās kombinētā maratona disciplīnā  un tā bija lieliska iespēja visiem braucējiem pārbaudīt savus zirgus pirms Nacionālā čempionāta, kas notiks kā jau visus iepriekšējos gadus augusta pēdējā nedēļas nogalē Kocēnu novadā.

  

 

FOTO GALERIJA ŠEIT.

 

 

Visiem veiksmīgus startus vēlot,

„Kanu Atvars” valde

 

 

 

 

 

Atpakaļ