Aktualitātes

Priekules pilsētā turpinās ielu un ceļu labiekārtošanas darbi

Šobrīd aktīvi turpinās Skolas ielas pārbūves darbi. Uz doto brīdi tiek veikta lietus ūdens novadīšanas sistēmas izbūve un pakāpeniski pa posmiem darbi turpinās pie ielas rekonstrukcijas. 

 

 

8., 9.jūnijā Baznīcas ielā tika veikti asfaltēšanas darbi. Šodien norit sagatavošanas darbi pie māju piebrauktuvēm, lai rīt varētu veikt to asfaltēšanu. Sestdien tiks veikti pēdējie ielas labiekārtošanas darbi.

 

 

Darbi turpinās pie Galvenās ielas gājēju trotuāra izbūves. Ir novākts vecais trotuāra segums, iela tiek sagatavota jaunajam trotuāra bruģa segumam.

 

Aizputes / Uzvaras tranzīta ielā (P114) norit ielas ikdienas uzturēšanas darbi.

 

 

Parka apmeklētāju ērtībām tiek atjaunots Skolas parka koka tiltiņš, kas savieno parku ar Priekules vidusskolu.

 

Pašvaldības izpilddirektors Andris Razma:  ‘’Saprotam, ka iedzīvotājiem uz doto brīdi ir jāpiedzīvo neērtības, kas saistītas ar ielu remontu darbiem, bet 1.septembri sagaidīsim ar labiekārtotiem projektiem un pozitīvām pārmaiņām.’’

 

 

 

 

Atpakaļ