PRIEKULEI 93

(Svētku kartiņu sagatavoja Priekules Mūzikas un mākslas skolas 2. klases skolēni, skolotājas Daiga Tiļļa un Dace Gailīte)

 

Kā ābele pamazām sakuplo

Un ziedlapas vaļā raisa,

Tā Priekulē dzejaskoks sazaro

Un vārsmas kā ziedus kaisa.

 

Šai grozā daudz ziedu jau sakrājies

Kā pērles no daudzām vietām,

Lai skaistāk vēl Priekule rotājas

Starp Latvijas pilsētām citām.

 

/Atvasara/

Priekule ir mūsu mājas – katram sava un visiem viena. Pilsētas ģerbonī ieaustie monolītie  Zviedru vārti vēsta, ka šajās senajās krustcelēs,  daudz  senāk kā pirms 93. gadiem jau saimniekojuši gudri, atjautīgi un spējīgi cilvēki. Un tā tas turpinās līdz mūsdienām. Arī šodien Priekule neaprobežojas tikai ar domām par rītdienu, bet skatās daudz tālākā nākotnē, lai šī brīnišķīgā vieta arī nākamajām paaudzēm  vairotu prieku un gandarījumu.

Pilsēta nav tikai Zviedru vārti, skola un slimnīca.  Visu pirms  tie ir paši priekulnieki, kas te dzinuši saknes, auguši un stājušies savu vecāku un vecvecāku vietā. Dzīvojuši, strādājuši un veidojuši Priekuli pēc savas līdzības. Un šādu cilvēku mums ir daudz un viņi ir tas balsts un pamats pēctecībai.

Mīļie priekulnieki!  Sveicu jūs mūsu mīļās pilsētas dzimšanas dienā! Ar jūsu rokām lai šeit veidojas tāda vide, kur acis un sirds gavilē, bet prieks allaž mājotu Priekulē!

Priekules novada domes priekšsēdētāja Vija Jablonska

Daudz laimes Priekulei un priekulniekiem pilsētas dzimšanas dienā!

Paldies iedzīvotājiem, kas ar savu darbu un attieksmi apliecina piederību Priekules pilsētai. Darbi, kurus esam kopā paveikuši, šodien iezīmē citādu pilsētas seju – mājīgāku, skaistāku, ērtāku.

Lai izaugsme pilsētai un labklājība ikvienā ģimenē!

 

Priekules novada pašvaldības izpilddirektors Andris Razma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAS IR TAVA PRIEKULE?