Cilvēki novadā


“Visiem pāriem ir dzirkstelīte acīs”
2017-11-22
“Fotografēšana ir mans darbs un hobijs – viss vienā,” apgalvo Kitija Karazina. Viņas pirmo personālizstādi “Ar tevi es kļūstu par sevi…” visu oktobri varēja aplūkot Priekules kultūras namā.


"Gribas, lai esam tie labākie"
2017-09-04
Patricija Andersone 2017. gada 31. augusta Priekules novada domes sēdē ievēlēta par Bunkas pagasta pārvaldes vadītāju. Darbu jaunajā amatā līdzšinējā Finanšu nodaļas vadītāja uzsākusi 1. septembrī.


Aug par labu cilvēku
2017-07-04
2017. gada jūlijā Cēsīs risināsies Latvijas Jaunatnes olimpiāde, tajā startēs arī Priekules novada pārstāvji. Viens no viņiem būs jaunais airētājs priekulnieks Kaspars Sebastians Tiškus, kurš pērn Latvijas čempionātā akadēmiskajā airēšanā junioriem B grupā izcīnīja 1. vietu četrinieku laivu klasē un 2. vietu vieninieku laivu klasē.


Ar atbildību par darāmo
2017-06-09
Apbalvojumu “Gada lauksaimnieks” pašvaldības organizētajā pasākumā “Gada uzņēmējs 2017” saņēma ZS “Pauguri”. Astras un Ulda Iņņu pārziņā ir lielākā un modernākā piena lopkopības saimniecība Priekules novadā.


Simt gadu kustībā
2017-04-20
“Ja kusties, tad tu dzīvosi – man viss mūžs vienā kustībā pagājis,” 2017. gada 16. aprīlī nosvinējusi 100. dzimšanas dienu, apgalvo kalētniece Zelma Juzupa. Vēl šoruden pati malku skaldījusi, nemitīgi lasa mazmeitas no bibliotēkas atnestās grāmatas un apsveicējiem par prieku uzdzied skanīgas dziesmas.


Laiks iet pa spirāli
2017-02-16
Par 2017.gada “Goda priekulnieci” kļuvusi Priekules pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Ina Dalbiņa.


Dzīve nemīl tukšumu
2017-01-12
Par Priekules novada pašvaldības tūrisma organizatoru strādā priekulnieks Uldis Strēlis. Uz sarunu viņu aicinājām, lai vairāk iepazīstinātu novada iedzīvotājus ar Uldi, viņa plāniem tūrisma jomā, izdarīto, vaļaspriekiem un dzīvi.


Man patīk dzīve – tā ir kā rasols
2016-11-22
2016.gada Goda novadnieka titulu pašvaldība piešķīrusi uzņēmējam Vaclovam Kadaģim un Priekules vidusskolas skolotājai Agitai Rukutei - par nesavtīgu un inovatīvu pedagoģisko darbu un patriotisma kaldināšanu skolēnos.


Darbs, kurā grūti palikt vienaldzīgam
2016-10-26
Par Priekules novada bāriņtiesas priekšsēdētāju no 2003.gada strādā priekulniece Olga Niedola, kuru aicinājām uz sarunu.


Ciemos pie “Lībiešu” mājas saimnieces
2016-08-25
Vasaras sezona ir svētku, pasākumu un kopēju sanākšanu laiks. Priekules novadā tiek piedāvātas vairākas svētku rīkošanas un nakšņošanas vietas, bet šogad pilnvērtīgi savas durvis vēris arī viesu nams “Lībieši” Virgas pagasta Purmsātos, kura piedāvājumu laipni izrāda un par to stāsta saimniece Inguna Dūče.


Dzīve starp ģimeni, draudzi un uzņēmumu
2016-07-22
Dzīves gaitā ir daudz dažādu priecīgu notikumu, kurus svinam un kurus līdz sagatavot pasākumu režisori vai profesionāli vakaru vadītāji. Tomēr, kad aizsaulē aiziet kāds tuvinieks, nereti ir grūti un pat neiespējami saņemties, lai ātrā laikā noorganizētu un izdarītu visu, kas nepieciešams šinī reizē.


Darbs ir mani svētki
2016-06-14
Devāmies ciemos pie Kalētu Mūzikas un mākslas skolas pedagoģes Līgas Kvāšes, lai uzzinātu, kā svētkus ietekmējis viņas vārds, kā paiet viņas ikdiena darbā un hobijos.


Visu dzīvē nevar pabeigt
2016-05-25
Ar maija iestāšanos savu teju 30 gadus ilgušo darbu pašvaldībā beidzis bijušais Priekules pilsētas un novada deputāts un Attīstības plānošanas nodaļas vadītājs Modris Baumanis.


’’Lai aiz manis nepaliek tukšums, bet dzīvības pilni graudi....’’ /Ā.Elksne/
2016-04-26
Aprīļa sākums ir laiks, kad pusgadu Virgas pagasta pārvaldes vadītājas amatā aizvadījusi Daiga Egle.


Izsūtījums māca dzīvot taupīgi
2016-03-23
Marta beigas šogad aizritēs Lieldienu gaisotnē ar dažādiem svētku pasākumiem visā novadā.


Lepni varu teikt „Esmu patriots!”
2016-02-22
Ziemas pašā vidū mēs devāmies uz Bunkas pagasta Tadaiķiem, „Ģildēnu” mājām, kurās saimnieko Ivars Vītols ar ģimeni. Ivars pazīstams kā Privātās sanlietu krātuves īpašnieks un aktīvs novada iedzīvotājs.


Dzīve saved kopā pareizos cilvēkus
2016-01-21
Kad svētki nosvinēti un Jaunais gads sagaidīts devāmies ciemos uz Priekules Kultūras namu, kur jau četrus mēnešus rosās šī nama jaunās saimnieces - priekulnieces Rigonda Džeriņa un Liena Braže.


Ziemassvētku miers lai katrā namā
2015-12-17
Par tradīciju kļuvusi mūsu ikgadējā pirmssvētku ciemošanās pie novada ģimenes, lai vairāk uzzinātu par to, kā viņi pavada ikdienu, kā gaida svētkus un kā kopīgi tiek galā ar visiem dzīves pagriezieniem.


Cilvēki - kā ziedi dzīves ceļā
2015-12-07
1.decembrī biedrības dalībnieki un pašvaldības pārstāvji devās uz Bunkas pagasta Kroti, lai nozīmīgajā 90 gadu jubilejā sveiktu ilggadējo Krotes feldšeri Lidu Štāli.


Viss ģeniālais ir vienkāršs
2015-11-10
Nominācijai Gada cilvēks Kalētu pagastā iedzīvotāji ar lepnumu izvirzīja ilggadējo kalētnieci un skolas pavāri Daigu Auzenieci – par atsaucību visdažādākās dzīves situācijās, par atbalstu mazturīgajām ģimenēm un senioriem, par Kalētu vārda daudzināšanu, kas gājis līdzi meistarīgi izceptajām kūkām.
Pasākumu kalendārs

Kuras darba formas ir efektīvākās projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”?

Rezultāti