Sports

Cīnās telpu futbolisti
2018-04-18
Priekules telpu futbolisti ieguvuši 3. vietu Liepājas atklātā telpu futbola čempionāta A divīzijā.

Lieldienu turnīrs zolītē
2018-04-05
1. aprīlī Kalētu tautas namā tika aizvadīts Lieldienu turnīrs zolītē.

Lieldienu kauss dartā
2018-04-05
31. martā notika Kalētu Lieldienu kauss dartā. Turnīrā piedalījās šautriņu metēji no Durbes, Irlavas, Kalētiem, Kuldīgas, Liepājas, Priekules, Skrundas un Vaiņodes.

Priekules novusisti piedalās sacensībās Polijā
2018-04-04
Priekules novusisti piedalījušies FINSO 3. posma sacensībās Polijā, kur startēja 72 sportisti no 9 pasaules valstīm. Uz sacensībām Veļičkā devās pieci Priekules pārstāvji.

Ričards Daniels Tomass - Latvijas čempions
2018-03-22
Priekules novada sportisti no Kalētiem 2018. gada 16. martā devās uz Rīgu, kur notika ziemas Latvijas čempionāts šķēpa mešanā.

FK “Bandava/Priekule” noslēdz sezonu Kurzemes līgā
2018-03-14
FK “Bandava/Priekule” telpu futbolisti sezonu Kurzemes līgā noslēguši 4. vietā.

Priekules zēni tautasbumbā 7. vietā Latvijā
2018-03-14
Priekules vidusskolas zēnu komanda veiksmīgi startējusi Latvijas skolu 71. spartakiādes fināla sacensībās tautas bumbā, izcīnot 7. vietu valstī.

Komanda “Valsts policija” uzvar Priekules novada čempionātā telpu futbolā
2018-03-14
10. martā noslēdzās Priekules novada čempionāts telpu futbolā. Par uzvarētājiem kļuva komanda „Valsts policija”, kas tuvākos sekotājus „Briežus” apsteidza par vienu punktu. Trešo vietu izcīnīja „Buki.”

“Vecbāta” labākā Priekules novada čempionātā zolītē komandām
2018-03-14
9. martā notika Priekules novada čempionāts zolītē komandām. Turnīrā piedalījās četras komandas. Par veiksmīgāko komandu kļuva „Vecbāta”, aiz sevis atstājot „Saldos” un „MKV”, bet ceturtie palika „Četri kalpi”.

Sacensības daudzcīņā
2018-03-08
7. martā Aizputes sporta centrā notika Liepājas rajona sporta skolas sacensības daudzcīņā, kurās piedalījās arī Kalētu sportisti.

Piedalās Latvijas čempionātā
2018-02-28
25. februārī Ričards Daniels Tomass vienīgais no Priekules novada devās aizstāvēt mūsu novadu Latvijas ziemas čempionātā U-16.

Kalētnieks izcīna 2. vietu lodes grūšanā
2018-02-15
11. februārī seši Kalētu un Krotes sportisti devās uz Latvijas ziemas čempionātu vieglatlētikā U-14 grupai, kas notika Rīgā.

Priekules vidusskolas florbola komandas veiksmīgi startē sacensībās
2018-02-12
“B” grupas meitenēm Priekules vidusskola izcīnīja 1.vietu, kur pārspēja Aizputes un Nīcas florbolistes. “B” grupas Priekules vidusskolas zēni ieguva 2.vietu. “A” grupas vidusskolas jaunieši ieguva 2.vietu.

Skolēni sacenšas tautasbumbā
2018-02-12
6.februārī Priekules vidusskolas komanda piedalījās starpnovadu sacensībās tautas bumbā.

Jaunie virdzenieki izcīna 3. vietu florbolā
2018-02-06
1. februārī Virgas pamatskolas zēnu komanda piedalījās Liepājas rajona skolu sacensībās florbolā pamatskolu grupā. Šajās sacensībās ļoti sīvā cīņā puiši izcīnīja 3. vietu.

Priekules novada čempionāts basketbolā
2018-02-02
27. janvārī notika Priekules novada čempionāts basketbolā, kur piedalījās trīs komandas. Par čempioniem kļuva „Buki”, aiz sevis atstājot komandas „Patrioti” un „Brieži”.

Novada skolu sacensības tautas bumbā
2018-02-01
31. janvārī Priekules sporta hallē notika novada skolu sacensības tautas bumbā. Sacensībās piedalījās divas Priekules komandas, Kalētu un Krotes pamatskolas komandas.

Par Priekules novada čempionu zolītē kļūst Raitis Feldmanis
2018-01-29
Uz pēdējo izšķirošo posmu bija ieradušies 14 zolmaņi, bet kopumā turnīrā piedalījās 24 dalībnieki. Pēdējā posmā bija ļoti līdzīga un interesanta cīņa par uzvaru.

Jaunieši izcīna ceļazīmes Latvijas čempionātam
2018-01-29
26. janvārī Kalētu un Krotes sportisti devās uz Latvijas ziemas čempionāta Kurzemes zonas atlases sacensībām U14 grupai vieglatlētikā.

FK “Bandava/Priekule” veiksmīgi sāk sezonu telpu futbolā
2018-01-15
Komanda “Bandava/Priekule” jau paspējusi aizvadīt četras spēles telpu futbolā, kur izcīnītas trīs uzvaras un vienreiz piedzīvots zaudējums.