Sports

Kalētnieks izcīna 2. vietu lodes grūšanā
2018-02-15
11. februārī seši Kalētu un Krotes sportisti devās uz Latvijas ziemas čempionātu vieglatlētikā U-14 grupai, kas notika Rīgā.

Priekules vidusskolas florbola komandas veiksmīgi startē sacensībās
2018-02-12
“B” grupas meitenēm Priekules vidusskola izcīnīja 1.vietu, kur pārspēja Aizputes un Nīcas florbolistes. “B” grupas Priekules vidusskolas zēni ieguva 2.vietu. “A” grupas vidusskolas jaunieši ieguva 2.vietu.

Skolēni sacenšas tautasbumbā
2018-02-12
6.februārī Priekules vidusskolas komanda piedalījās starpnovadu sacensībās tautas bumbā.

Jaunie virdzenieki izcīna 3. vietu florbolā
2018-02-06
1. februārī Virgas pamatskolas zēnu komanda piedalījās Liepājas rajona skolu sacensībās florbolā pamatskolu grupā. Šajās sacensībās ļoti sīvā cīņā puiši izcīnīja 3. vietu.

Priekules novada čempionāts basketbolā
2018-02-02
27. janvārī notika Priekules novada čempionāts basketbolā, kur piedalījās trīs komandas. Par čempioniem kļuva „Buki”, aiz sevis atstājot komandas „Patrioti” un „Brieži”.

Novada skolu sacensības tautas bumbā
2018-02-01
31. janvārī Priekules sporta hallē notika novada skolu sacensības tautas bumbā. Sacensībās piedalījās divas Priekules komandas, Kalētu un Krotes pamatskolas komandas.

Par Priekules novada čempionu zolītē kļūst Raitis Feldmanis
2018-01-29
Uz pēdējo izšķirošo posmu bija ieradušies 14 zolmaņi, bet kopumā turnīrā piedalījās 24 dalībnieki. Pēdējā posmā bija ļoti līdzīga un interesanta cīņa par uzvaru.

Jaunieši izcīna ceļazīmes Latvijas čempionātam
2018-01-29
26. janvārī Kalētu un Krotes sportisti devās uz Latvijas ziemas čempionāta Kurzemes zonas atlases sacensībām U14 grupai vieglatlētikā.

FK “Bandava/Priekule” veiksmīgi sāk sezonu telpu futbolā
2018-01-15
Komanda “Bandava/Priekule” jau paspējusi aizvadīt četras spēles telpu futbolā, kur izcīnītas trīs uzvaras un vienreiz piedzīvots zaudējums.

“Sportland kausa” 1. posms Kuldīgā
2018-01-15
13. janvārī Kalētu jaunieši devās uz “Sportland kausa” 1. posmu Kuldīgā, kur pulcējās labākie Latvijas sportisti.

3. posms Priekules novada čempionātā zolītē
2018-01-15
12. janvārī notika 3. posms Priekules novada čempionātā zolītē, kur piedalījās 17 dalībnieki.

Kalētos “Ziemassvētku kauss” šautriņu mešanā
2018-01-12
23. decembrī Kalētos tika aizvadīts “Ziemassvētku kauss 2017” šautriņu mešanā.

Reinis Egle uzvar Priekules novada čempionāta 1.posmā zolītē
2017-12-08
Par Priekules novada atklātā čempionāta zolītē 1.posma uzvarētāju kļuva Reinis Egle, otrais bija Raitis Feldmanis, bet trešais palika Valentīns Peleckis.

Skolēni startē Kuldīgā
2017-12-04
Virgas pamatskolas skolēni piedalījušies sacensībās Kuldīgā.

Jaunieši sacenšas vieglatlētikā
2017-12-03
Priekules novada jaunie vieglatlēti 1. decembrī startēja sacensībās Kuldīgā, bet 2. decembrī - Ventspilī.

Teicami sāk Liepājas čempionātu telpu futbolā
2017-11-23
Priekules telpu futbolisti teicami iesākuši Liepājas čempionātu telpu futbolā A divīzijā, kur pirmajās piecās spēlēs izcīnītas piecas uzvaras.

Priekules telpu futbolisti sāk ar uzvaru
2017-10-25
Septembrī nedēļas nogalēs Priekules telpu futbolisti piedalījās „Nīcas kauss 2017” telpu futbola turnīrā, kur piedalījās 8 komandas no Liepājas puses. Komandas bija sadalītas divās apakšgrupās.

Priekules novada olimpiskā diena
2017-10-04
22. septembrī Priekules novada sporta hallē pulcējās visas novada skolas uz olimpiskās dienas vingrojuma kompleksu.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms arī Priekules novadā
2017-09-21
No 6. līdz 8. oktobrim Latvijā notiks 2017. gada FIA Eiropas rallija čempionāta noslēdzošais posms “Rally Liepāja”, daļai no ātrumposmiem risinoties arī Priekules novadā.

Kalētnieki startē sacensībās Čehijā
2017-09-18
Priekules novada sportisti no Kalētiem no 10. līdz 14. septembrim piedalījās “European kids athletics games” sacensībās Čehijā. Pilsētā Brno startēja Ričards Daniels Tomass un Daniels Grīnbergs, kopā ar jaunajiem sportistiem bija arī viņu treneris Ģirts Ločmelis.